Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

SFARSIT DE SAPTAMANA !!!


Beatrice

Postări Recomandate

Super zona, poate ne arati si noua niste poze...

 

Daca ajungi la Bran, recomand bucataria de la pensiunea Regina... poate cunosti deja?

 

 

distractii placute......maine sunt in zona Bran....daca e cineva dintre voi acolo...sa dea un semn ......si cine stie prin ce coclauri ajungem :grin: :grin: :grin:
Mazda Tribute CEA MAI INVERSUNATA LUPTA E CU TINE INSUTI. TE AFLI IN AMBELE TABERE ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: SFARSIT DE SAPTAMANA !!!

 

Din pacate, nu merg nicaieri, am prea mult de lucru...

iar in ceea ce priveste avatarul... ia ghici? :roll:

 

Dragi membri,

 

Va urez un sfarsit de saptamana asa cum va doriti !!!

 

Beatrice[/qu

unde mergi la sfarsit de saptamana? de ce la avatar nu ne arati decat jumatate :twisted:

Mazda Tribute CEA MAI INVERSUNATA LUPTA E CU TINE INSUTI. TE AFLI IN AMBELE TABERE ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ca am schimbat avataru' ... pe aceasi tema...

 

iar "lupta" de care vorbeam, o ducem toti, nu doar eu...

 

 

 

eu zic ca duci o lupta cu tine insati si fiind in ambele tabere asa cum spui tu iti este greu sa iei decizia sa(mi)arati totul :twisted:
Mazda Tribute CEA MAI INVERSUNATA LUPTA E CU TINE INSUTI. TE AFLI IN AMBELE TABERE ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: SFARSIT DE SAPTAMANA !!!

 

Buna, buna,

 

Uite ma lupt in continuare cu viata ... Mazda ma supara ... Si in rest ma bucur de soare... Tu?

 

 

beatrice ce mai faci? :twisted:
Mazda Tribute CEA MAI INVERSUNATA LUPTA E CU TINE INSUTI. TE AFLI IN AMBELE TABERE ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: SFARSIT DE SAPTAMANA !!!

 

:tk

 

Tuturor doamnelor si domnisoarelor cate un martisor ptr. acest sfarsit de saptamana !
Mazda Tribute CEA MAI INVERSUNATA LUPTA E CU TINE INSUTI. TE AFLI IN AMBELE TABERE ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 luni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare