Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Vă salut!


Vizitator Cyberax

Postări Recomandate

Vizitator Cyberax
Mi-am luat un aro 10.4 mai vechi şi îmi place ce poate. După cum am văzut pe forumurile astea băieţii au numai scule adevărate. Credeţi că merită să-l recondiţionez?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Vă salut!

 

Bine ai venit! Depinde si ce vrei sa faci cu masina.

Daca ai timp, spatiu si o faci de hobby ca sa ai o masina de plimbare la munte, merita dar daca vrei sa te dai mai dur cu ea, nu prea. Sunt scule mai adevarate pt asta :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 săptămâni mai târziu...

Re: Vă salut!

 

Sunt Sorin din Nehoiu, Buzău şi am început să fiu pasionat de 4x4 de la un aro 10 pe care l-am cumpărat din întâmplare. Aveam nevoie de o maşină care să mă scotaă din noroi şi aro 10 ăsta am văzut că poate. Dacă o să devin nemulţumit de ea o să o schimb. Până acum nu m-a lăsat la greu. Mai ales în zona asta în care locuiesc eu e loc de off road nămet.

aro 10 poate ...desi are nevoie de ceva modificari,de exemplu:busteanul din foto pe care aro 10 l-a trecut lejer ,o masina grea ca a mea a izbit pragul, la fel si o frontera....si inca un mitsu

 

a se observa partea maro din trunchiul copacului ...pe acolo sa trecut cu rotile dreapta ale aro 10....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Vă salut!

 

a...scuze ..in stanga era o pepiniera de salcam si mesteacan...daca masinile scapau acolo ... numa radeam (unii)...pana jos aveam de mestecat cam 200 m de padure puiet ...:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 săptămâni mai târziu...

Re: Vă salut!

 

salut si tie ! Ca unul care a avut multi ani ARO te sfatui sa iti faci mina cu el.Iti poate da multe satisfactii.Trebuie doar sa te imprietenesti cu mecanica.

Reality is for those who cannot face Science Fiction!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare