Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutare


Vizitator codrut4x4

Postări Recomandate

Vizitator codrut4x4

Ave,

Eu sunt codrut si nu stiu nimic in materie de off-road dar, sunt foarte dispus sa invat. Am fost la cateva iesiri, si fenomenul off m-a muscat si m-a inebunit de tot. Sunt gata sa fac un ALT IMPRUMUT :T la banca si daca da "Bunutul" sa imi si iau o masinuta. Sper din toata inima sa gasesc aici prieteni de la care sa pot invata cat mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutare

 

E placut cand vezi ca sunt atatia care privesc natura ca pe ceva aparte nu doar pt a face mici si a lasa peturi in urma

 

 

Placut?!!! Cred ca e surprinzator!!! Toti mancam mici si bem din pet-uri, dar unii tin mortis sa se vada acest aspect... Tine de... involutie; nu mergem toti in aceeasi directie, iar unii, au in cap ce au si-n cur...

:ce :3 :ce

"Să faci 13 ani de temniţă pentru un popor de idioţi... D-asta numai eu am fost în stare..." - Petre Ţuţea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator codrut4x4

Re: Salutare

 

imi pare foarte bine sa vad atata lume prietenoasa. Sincer, am crezut ca voi fi luat peste picior fiind atat de incepator dar, sunt extrem de placut surprins. Cat despre mediu, cred ca e necesar sa fie cat mai multi oameni care sa protejeze natura, nu numai sa strice. E minunat sa poti merge printr-o padure curata atat fizic, cat si fonic. Multam de primire si de incurajari! :h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare