Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

bun gasit!


Vizitator glaze

Postări Recomandate

Vizitator glaze

ma numesc ioana limoncu si sunt mostenitoarea IMS-ului (sau cu putin bulan a G classe-ului) lui semaca. am 20 ani, in curand fac 21 si merg pe 22. de curand am intrat in lumea publicitatii si si mai de curand m-a contaminat tata cu boala offroad-ului, dupa ce am condus IMS-ul pe paliurile mioritice din dobroiesti :bannana

 

am fost la iesirea geniala din weekend la bozioru, care m-a cucerit definitiv, drept pt care, o sa ma mai vedeti pe cai putere pe coclaurile viitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: bun gasit!

 

ne bucuram ca te-a muscat virusul care l-a atacat si pe venerabilul tau tata..........dar ce-ai cu noi.....ca suntem majoritatea la varsta senectutzii.......si ne cam lasa privirea......si memoria.......(si atat)......

De ce ne chinuiesti tu pe noi cu culoarea aia de caractere

Bine ai venit in gashca ..........si apropo......e bengos rau tac-tu :sm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: bun gasit!

 

1.Bine ai venit !... :grin: :h5 :cl

 

 

2.Felicitari pentru Tatal Tau: personalitatea maturului + inocenta copilului = combinatia ideala - spun Maestrii... :grin: :rsp :10

 

 

3.Scuze, dar ti-am modificat o tara culoarea mesajului, cat mai aproape de ceea ce ai pus tu, dar cu lizibilitate mai mare pentru "ochii nostrii batrani, obositi / rosi de griji si suferinti"... :grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: bun gasit!

 

Ia de te uita ce surpriza! Bine ai venit fata tatii! E super, cand batranul tau tata este prea obosit de manevrele specifice de offroad :x , poti sa conduci tu la intoarcere.....Iti doresc multe momente frumoase alaturi de noi! Totusi, ti-ar trebui alta masina de teren decat IMS-ul , ceva gen Vitara; sa ne sfatuim intr-o zi cu matusica Red Scarlet despre asta.

:W

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: bun gasit!

 

... , ceva gen Vitara; ...

:W

 

Sau Jimny!

 

On topic: :W :W :W

FJ40 '77(vandut), HZJ74 01 HZJ80 '94, HDJ100 '98 (vandut), 120 '06 (vandut) UZJ100 03, Celica SupraMK2 82, Suzuki SJ500 88 ... si lista ramane deschisa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: bun gasit!

 

Felicitari!Ma bucur sa gasesc o mare familie fericita aici....

Mai ales ca si eu am o fetita(mult mai mica...doar 4 ani)

 

Tuturor mult succes !

Invata din experienta altora....ca pina inveti din a ta...mori.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator glaze

:D

 

merci pt primire!

 

acum ramane sa ne vedem unde-i noroiu al mai mare, panta mai afurisita si taria aia mai tare :j

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: bun gasit!

 

:W Bine ai venit! Ai un super tata cu un super IMS :)

Visez la ziua in care o sa apara si tatal pe acest forum, mandru de fata lui ( :ha: ) si posesor de 4x4 functionabil...

ARO 11.4, motor 1.9D

Logan 1.5 dCI

one happy family

lots of dreams and hopes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare