Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

salut de la Tg Jiu

Adună
Acest topic este închis
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• salut de la Tg Jiu

Bine v-am gasit ! Am o Vitara `93 de vreo luna si ceva, are o culoare turbata (unii zic roz altii ca-i ciclam)... mie imi place, nevestei si mai mult asa ca am cam scapat de bilele negre din trecut Bine v-am gasit inca o data !
    In rest we are the best!

Re: salut de la Tg Jiu

Bine ai venit! oricum sti ca in tg jiu avem un club de off road ,sunt daniel popescu si ma poti contacta pt iesiri la nr de tel 0722 381 971 denumirea este Gorj4x4adventure.ro ,daca vrei sa ni te aliniezi contacteaza ma .noi iesim cam in fiecare duminica,si crede ma e palpitant.o zi frumoasa!

Comentariu

Bun venit in
      Mmmmm... NISSAN!

"Nu este nicio rusine sa te nasti prost. Rusine e sa mori prost." Marin Sorescu

- Off Road Club Sibiu -

Comentariu

Multumesc inca o data pentru primire. De vopsit nu o vopsesc decit daca o sa inceapa sa iasa rugina prin tabla ( deocamdata nu are deloc...), toata lumea are masini gri si negre, ce alte culori nu mai sint? Forumul e super, am aflat o gramada de chestii utile de la oameni care chiar se pricep.
        In rest we are the best!

Comentariu

Azi am iesit la zapada,si sa sti ca avem o vitara in club,nu trebuie sa te sperii,poate il si cunosti pe Milu,hai sa vezi ce poate ,contacteaza ma ,poate iesim si miine .o seara frumoasa Dan tg jiu 0722381971.

Comentariu

Procesare...
          X

Sqreen | Runtime Application Protection