Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

ex fan Defender


Vizitator uturn

Postări Recomandate

salu'

Eram un fan Defender pana in momentul in care am cumparat un Defender Td5 2005 NOU de care sunt profund dezamagit.Nu pot sa spun cat provine din calitatea masinii si cat din calitatea serviceului oficial Land Rover din Brasov, probabil 50/50.

Dezamagirea mea provine din faptul ca inca sunt indragostit de masina lui tata ADEVARATUL Defender din '65 camparat cu acesta Td5-ul este un Gunoi.

Mi-ar place sa intalnesc pe forum oameni care sunt inca pasionati de Defender si poate au gasit rezolvari la unele din problemele pe care le am eu cu Td5-ul.

Iulius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lucian

Re: ex fan Defender

 

Bine ai venit!!!!

Ce nu i-ti place la defenderul nou? Bineinteles ca nu are reductoarele lui la vechi are consumul destul de mare si ii plin de electronica care te face sa-ti pierzi rabdarile daca o iei pe linga sosea :h5 :W

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: ex fan Defender

 

Bun venit!

 

Nu fi foarte dezamagit, se poate si mai rau! Eu ma lupt singur cu un ARO vechi, care la capitolul fiabilitate este cel putin la fel de "glumet" ca si Defenderul... Tu ai un enorm avantaj - gasesti toate piesele in versiunea HD - daca vrei sa ti-o faci custom si s-o imbunatatesti mult! De fapt cam de asta si exista piese HD pentru Defender - pentru ca este nevoie....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare