Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Salutari din Focsani

Adună
Acest topic este închis
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Salutari din Focsani

Salutari tuturor pasionatilor de off road.Urmăresc intens fenomenul si pot spune ca sunt inebunit dupa masini off road dar, din pacate, nu am inca o masina off road . Am avut in intentie dar criza a lovit si intentia mea de a-mi cumpara o masina off-road. Deocamdata detin un OPEL ZAFIRa si caut solutii sa o schimb si sa-mi cumpar o masina off-road. Mai trebuie sa negociez cu sotia (care e economist si automat si mai realista in ceea ce priveste investitia intr-un astfel de acaret). Sper ca pana la urma sa o conving si poate spre primavara sa ma innoiesc. Pana atunci raman un fidel cititor al forumului (il accesez zilnic pentru a vedea noutati in special pe topicul cu iasiri la sfarsit de saptamana). Pentru posesorii de masini off-road va doresc cat mai multe drumuri de munte, cu mult noroi si multe obstacole.

Re: Salutari din Focsani

Ca sprijin in demersul tau pot spune ca datorita pozitionarii devine absolut necesar sa ai un 4x4 pe linga casa.Cunosc bine ZAFIRA si acelasi confort il poti avea si intru-un 4x4 (doar costurile de intretinere pot creste cu 10%).
    Succes si sa iti vezi visul realizat cit mai repede!
    Invata din experienta altora....ca pina inveti din a ta...mori.

Comentariu

Procesare...
    X

Sqreen | Runtime Application Protection