Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Bun gasit celor care viseaza , obtin si traiesc 4x4


mircea balas

Postări Recomandate

Am reusit sa vin aici cu toti cei care iubesc 4x4 .BUN GASIT tuturor

Ma numesc Balas Mircea si sunt un mic pasionat de teren .Virusul a fost luat multumita 'greilor' care si-au rupt masinile si spatele facand trasee si organizand concursuri (numa' ei stiu ce inseamna asta) pentru ca cei care au un pic de chemare sa se poata da organizat. MULTUMIRI LOR

De dat m-am mai dat cu Aro la standard 'unde am luat loc 3 in prima competitie' ,copilot cu Pogaceanu Nelu Mercedes G 'multe cupe' , pilot cu Polaris Ranger (Alex Bratu stie )

va salut pe toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bun gasit celor care viseaza , obtin si traiesc 4x4

 

:W Sa traiasca Mircea Balas, unul dintre cei mai vechi off-roaderi de la noi si multiplu campion, vicecampion (are la activ mai multe titluri decat cele pe care le-a afisat cu modestie in prezentare) cand multi dintre noi de abia dadeam cu nasu` de noroi :hi

Nu ne-am mai vazut de ceva vreme si ti-am promis ca-ti aduc niste CD-uri, dar pana la urma trebuie sa-mi fac timp sa te vizitez la magazin. :sr Salutari lui Marius :hi si spune-i ca-l asteptam cu cherokee-ul la namol :twisted:

Ca sa ma ierti un pic, iti postez niste poze de la Buzau de acum doi ani de la cupa, cu trocariciu tau de Polaris si sper sa te vedem odata in Aro-ul ala super modificat :bravo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare