Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Off-Road Runner-4X4 Enthusiast, mandru posesor de Tractozaur

Adună
Acest topic este închis
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Re: Off-Road Runner-4X4 Enthusiast, mandru posesor de Tractozaur

Un Tractozaur veritabil ... Arata interesant ...
    consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Comentariu

semn bun
      NISSAN PATROL 4.2-BIG WHITE
      SUZUKI SAMURAI-REAL BLUE
      HYUNDAY SANTA FEE-BUSINESS

Comentariu

Asa da sa luminat TRACTOZAURUL sper ca si stapanul ... ...o alta experienta , asa cum i-ti reuseste de fiecare data ... tine-o tot asa
        tel 0763325967

Club Sportiv x3m
        Valcea

Comentariu

Comentariu

urla patrolul de sub gratii: "dati-mi drumu' de aici! nu vreau la inchisoare!!!"

wow, dar l-ai incins bine sa dea Domnu' sa nu ai nevoie vreodata de roll-cage-ul ala
            cat despre mersul pe strada cu el, nu as vrea sa fiu prin zona cand vrei sa schimbi banda de circulatie
            KAMIKAZE TEAM

Comentariu

multa pasiune,multa munca,multi bani investiti...tot respectul!
              http://jurnaldeghidon.blogspot.ro/
              Never ride faster than your guardian angel can fly

Comentariu

Vad ca nu are nimeni curaj sa-ti spuna adevarul.
                Parerea mea e ca arata ca dracu , plus ca mormanul ala de tevi nu cred ca te vor ajuta vreodata
                Parerea mea neavizata e ca la primul contact cu pomul tevile vor intra in caroserie facand mai multe avarii decat fara tevi.Asta nu inseamna ca nu respect decizia ta si ideile tale...e doar o parere sincera.

Cu respect
                Eugen

Club 4x4 Bucuresti
                www.club4x4bucuresti.ro

Comentariu

Postat în original de evgheny
                  Vad ca nu are nimeni curaj sa-ti spuna adevarul.
                  Parerea mea e ca arata ca dracu , plus ca mormanul ala de tevi nu cred ca te vor ajuta vreodata
                  Parerea mea neavizata e ca la primul contact cu pomul tevile vor intra in caroserie facand mai multe avarii decat fara tevi.Asta nu inseamna ca nu respect decizia ta si ideile tale...e doar o parere sincera.

Cu respect
                  Eugen

Cita dreptate!!!!
                  Dumnezeu sigur iubeste prostii. Altfel nu ar fi creat atat de multi.

Comentariu

s-o stapanesti sanatos si fara evenimente
                    MITSUBISHI DE FAMILIE
                    Toyota LJ70 - Gaganodrack de noroaie

Comentariu

Pune o poza cu Tractozaurul pe o parte, sa vedem cum se comporta RC-ul. Ca oricum nu te duci cu el la concurs "netestat"... sau ma rog... cel putin asa se obisnuieste cu "prototipurile".

PATROLATOR
                      Unde-i un PATROL, acolo-i un drum...
                      http://www.youtube.com/watch?v=zkXzSVPkucQ
                      http://www.youtube.com/watch?v=Tfcjb_sTa30

Comentariu

Dragi mei "prieteni" :P va multumesc pentru "aprecieri" :P ca sa-l parafrazez pe bullbar, o sa am o super masina de expeditie...
                        Postat în original de bullbar
                        O sa iasa o super masina pentru expeditie! Felicitari!
                        Am incercat sa fac o combinatie intre un portbagaj mai hotz si o bara ARB si ca sa vezi ce rahat mi-a iesit :P :P :P
                        Si acum parerea mea sincera :
                        1) Am inteles cum sta treaba pe orice forum, mai bine il faceam, ieseam cu el la forma finala, fara sa vedeti voi "micile detalii" , si sa vezi atunci mesaje de apreciere , ca nu stiati ce se afla dedesupt :P
                        2) Majoritatea dintre carcotasi, nici nu aveti un roll-cage pe masina (de oricare ar fi el ), de fapt nici nu aveti mari modificari la masina (unii dintre voi nici macar masina nu aveti ) :P , da` vorbiti sa va aflati in treaba sa nu va ia somnul in fata tastaturi ca in teren, v-am vazut eu cat de viteji sunteti (de fapt majoritatea aveti masini pe care va este frica sa nu le zgariati de vreo frunza ratacita , asa ca va urez polishare placuta in continuare )! :P
                        3) Rezista..., nu rezista..., asta-i intrebarea? Adevaratii off-road-eri nu-si pun intrebarea asta, ca daca este sa mori, mori si intr-un tanc :P , adevaratii off-road-eri se dau si se dau cu suflet si nu se tin de caterinci ieftine pe un forum (nah ca am deschis un flame )

Sa ne vedem in teren!

Nu uitati deviza (insured by Yonutz & Gaganu ) Fair-play in off-road!
                        Off-Road Runner
                        Off-Road Runners Team
                        TRACTOZAUR - Nissan Patrol Y60 d`aratura
                        Allroad Runner - Audi allroad d`oras
                        GAZROM - ARO M461 d`epoca
                        Trompetica - Dacia Double Cab 4x4 da vanatoare

Comentariu

tatucu, merci de "ceasuri" si de faptul ca-mi urmaresti topicul , n-am cum sa ma supar pe tine fratele meu "austriac" si nu m-au suparat niciodata criticile constructive si de la oameni avizati , totusi regret insa acum ca am postat atata informatie "gratuita" despre cum sa-ti faci propria instalatie de apa, sau gaze in functie de preferinte pe masina Promit ca de acum incolo sa nu mai "vars" nimic din casa si voi prezenta intotdeauna doar produsul finit!
                          Deci din acest moment nu mai postez nici o poza pana nu e la gata, "testat, zgariat, noroit" ! :)
                          Keep UP the good work everybody!
                          Off-Road Runner
                          Off-Road Runners Team

Comentariu

tractozaure
                            exista o vorba din batrani pana nu construiesti un cotet cu mana ta ,nu-ti poti da cu parerea despre casa vecinului
                            ideea este ca tie sa ti placa sau mai bine zis tie sa ti fie util ceea ce ai facut
                            Nissan Patrol Rally-raid, 4.2, benzina
                            Nissan Patrol Pick-up

Comentariu

Postat în original de Off-Road Runner
                              Majoritatea dintre carcotasi, nici nu aveti un roll-cage pe masina (de oricare ar fi el ), de fapt nici nu aveti mari modificari la masina (unii dintre voi nici macar masina nu aveti ) , da` vorbiti sa va aflati in treaba sa nu va ia somnul in fata tastaturi ca in teren, v-am vazut eu cat de viteji sunteti (de fapt majoritatea aveti masini pe care va este frica sa nu le zgariati de vreo frunza ratacita , asa ca va urez polishare placuta in continuare )!
                              ADEVAR GRAIESTI !!!!
                              Folosirea excesiva a tastaturii dauneaza grav off roadului.

Comentariu

Postat în original de GOGANU
                                Postat în original de Off-Road Runner
                                Majoritatea dintre carcotasi, nici nu aveti un roll-cage pe masina (de oricare ar fi el ), de fapt nici nu aveti mari modificari la masina (unii dintre voi nici macar masini ce pot fi considerate de teren nu aveti ) , da` vorbiti sa va aflati in treaba sa nu va ia somnul in fata tastaturi ca in teren, v-am vazut eu cat de viteji sunteti (de fapt majoritatea aveti masini pe care va este frica sa nu le zgariati de vreo frunza ratacita , asa ca va urez polishare placuta in continuare )!
                                ADEVAR GRAIESTI !!!!
                                Rectificare de ultima ora cu dedicatie pentru bampirash prietenii stiu de ce
                                Off-Road Runner
                                Off-Road Runners Team

Comentariu

Procesare...
                                X

Sqreen | Runtime Application Protection