Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Respectele mele pentru Club!


Vizitator

Postări Recomandate

Multumesc dragi noi colegi de forum ca m-ati primit! Este o deosebita placere sa pot discuta si participa altaruti de voi! Eu am un Aro 243 din 94 putin modificat, putin inaltat, refacuta puntea spate si urmeaza niste blocabile! :hi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Respectele mele pentru Club!

 

:ha: Bine ai venit...totusi, cam neobisnuit nickname-ul! se pregatesc sa se incrie userii: patrafir...alcov... cavou...catapeteasma...etc :ha: :ha: :ha:

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Respectele mele pentru Club!

 

:ha: Bine ai venit...totusi, cam neobisnuit nickname-ul! se pregatesc sa se incrie userii: patrafir...alcov... cavou...catapeteasma...etc :ha: :ha: :ha:

 

Ai dreptate Semaca, dar e optiunea lui, si atat timp cat nu jigneste eu zic ca e ok.

 

Bine ai venit @cosciug :W

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator koala

Re: Respectele mele pentru Club!

 

Amin !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS : Doctore, ce 'reaku [ ptiu, uite cum imi scapa Necuratu' din gura :ha: ] e aia catapeteasma ? ... ca pe vremea mea nu ierea ore de religie la scoala ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Respectele mele pentru Club!

 

Amin !

 

PS : Doctore, ce 'reaku [ ptiu, uite cum imi scapa Necuratu' din gura :ha: ] e aia catapeteasma ? ... ca pe vremea mea nu ierea ore de religie la scoala ...

 

mah nashule, se poate.... treci de el cand intri la taica popa in altar, sa decartezi slujba de cununie...botez...(peretele dintre altar si restul besericii)

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Respectele mele pentru Club!

 

Bine v-am gasit si eu! Ma bucur ca v-a produs niste zambete nick-ul meu dar sper sa nu ajunga bataie de joc de la astsa... :h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare