Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

ciao ,din Arad


Vizitator aussie

Postări Recomandate

Vizitator aussie
Am ajuns in sfirsit sa scriu pe forum dar mi-am propus ca pina nu am gata o masina cit de cit pregatita sa nu o fac.Ma numesc Seran Marian si sunt din Arad.Am reusit si eu(in sfirsit)sa-mi termin si eu MISTRETU'=Patrol Y60 ,motorul RK,bara ARB ,troliuWarn, MRL-uri AVM,suspensie OEM,cauciucuri BF GOODRICH.Imi pare bine ca pot scrie pe acest forum avind o masina care imi aduce o deosebita satisfactie in teren.Va multumesc pt.acest forum si pt.ca tineti aprinsa faclia offroadului din Romania.Ciao tuturor :hi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: ciao ,din Arad

 

bine ai venit mariane...

era si timpul

una din cele mai pregatite (si bibilite) masini din Arad

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: ciao ,din Arad

 

Salut Marian, bine ai venit!

 

http://i450.photobucket.com/albums/qq221/yo2bt/FORUM/bienvenuepercent2045_368_383.gif

73 de adi - yo2bt ...altfel spus - TOATE CELE BUNE :hi

ORCA - Off Road Club Arad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator aussie

Re: ciao ,din Arad

 

Multumesc pt.urarile de bine.Intradevar in Arad sunt offroaderi bine pregatiti de la care am inceput si eu sa invat una alta din tainele offroadului.Am iesit citeva duminici in m-tii Zarandului si a fost mirific.Patrolului ii zic Mistretu'deoarece se spune ca unde iintra mistretul intra si PATROLUL.Despre AUSSIE e vorba ca astept viza de emigrare in Australia (care va veni cit de curind).Va voi tine la curent iar in caz ca ajung in Aussie vom face schimb de impresii peste mari si tari.Multumesc inca o data tuturor in special aradanilor.ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: ciao ,din Arad

 

Aha salut si bine ai venit :h5 :W :cl

Stiu masina de ceva vreme dar nu am vazuto murdara nici o data.

Asa ca spor la treaba !!!

Adevarul e ca trebuie putin zgariata ca prea bine arata. :grin:

range rover classic

range rover vogue l322 4.4 v8

Nissan skyline R33 GTR :banana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare