Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Sal la toata lumea ! eu si TOYota


DRAKUS

Postări Recomandate

Salutare la toata lumea,Dragos ma cheama prietenii imi spun DRAKUS,sunt din Campulung Muscel,imi place muntele si evident masinile de teren,am facut mult off road prin vecini de mic,7 ani posesor de aro,3 luni posesor de samurai pana in octombrie anu trecat cand mi-a fost furat di fata casei,si acu posesor de toyota ,sper pentru mai mult timp.

Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi.:grin::grin::grin:

2xToyota lj73,bmw320,honda fireblade,honda quad 140cp home made,barca quicksilver 410sl ,husqwarna 450.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sal la toata lumea ! eu si TOYota

 

:W

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sal la toata lumea ! eu si TOYota

 

:W :cl

Imi pare rau pentru samuraiul tau, e al doilea despre care am citit pe forum ca s-a furat.

Asta ar trebui sa dea de gandit posesorilor de veverite....

Never Underestimate the Power of Stupid People in Large Groups
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sal la toata lumea ! eu si TOYota

 

asta e mai veche putin , da fac alta mai noua si o pun.toyota.jpg[/attachment:1quezcwq]

Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi.:grin::grin::grin:

2xToyota lj73,bmw320,honda fireblade,honda quad 140cp home made,barca quicksilver 410sl ,husqwarna 450.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sal la toata lumea ! eu si TOYota

 

Bun venit :W Ai o zona geografica de exceptie, ar fi si pacat sa nu profiti. Cit despre veverite... vezi ca vine primavara si se inmultesc, poate te lipesti de vreun pui !! :banana

OFF ROAD: Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS, 2007 :fh :cort

ON ROAD: Renault Megane 1,5 dCi 2007 :j

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare