Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Prezent!:)


NeRv1

Postări Recomandate

Salutare. :hi Ma numesc Daniel, am 26 de ani si sunt din Suceava. Saturand-ma de toate gropile Romaniei si frustrat de faptul ca masinile mici nu ma pot duce pana in varf de munte unde sa fac un gratar si sa scap de toata mizeria lasata de micii motoristi :P am decis sa-mi urmez visul si sa achizitionez un 4x4. Tot timpul mi-a placut sa fiu...la inaltime.

Intrarea pe acest forum :cl mi-a facut o impresie buna si m-a facut sa ma simt bine, am citit cu interes posturile si am vazut legatura intre membrii. :h5 Sper ca pe viitor sa fiu si eu cu voi in drumetiile ce vor urma.

Va prezint o fotografie a "amantei" mele (deocamdata curata) dupa care pe viitor promit sa revin cu cele din modificari si locuri vizitate.

 

Multumesc si va doresc o zi buna

Mitsubishi Pajero 2.5 SWB

M 461 - 1977- in constructie...

Mercedes wW126 300 SEL

...alte acareturi 4x2...

ex: Mitsubishi Pajero 2.8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Prezent!:)

 

Multumesc, da de 2800. O vanez de mult timp. Aveam posibilitatea sa iau un 4x4 inainte dar am asteptat sa prind una mai..tipla :happy mai ales ca frecventez mult Anglia. Is multumit de raportul calitate -pret. Acuma...sper sa tina , desi am auzit ca sunt tancuri.

 

Mersi, bafta

Mitsubishi Pajero 2.5 SWB

M 461 - 1977- in constructie...

Mercedes wW126 300 SEL

...alte acareturi 4x2...

ex: Mitsubishi Pajero 2.8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 luni mai târziu...

Re: Prezent!:)

 

Din moment ce Mitsu s-a dus..m-am gandit sa va prezint noua achizitie...

Alegerea a fost grea dar...fiind roman in Romania cu amintiri de dinainte de revolutie(desi mai putine) m-am gandit la ceva atat pentru distractie cat si de suflet.

Tot timpul am vrut sa restaurez o masina sau eventual sa o salvez de Remat...ei bine..aceasta este:

:h5

Mitsubishi Pajero 2.5 SWB

M 461 - 1977- in constructie...

Mercedes wW126 300 SEL

...alte acareturi 4x2...

ex: Mitsubishi Pajero 2.8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • vstef_is a închis acest subiect
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare