Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

kunk-FU_ PANDA va saluta pe toti


kung-FU_PANDA

Postări Recomandate

Numele meu este Catalin Pintrijel, am 31 de ani, sunt din Bucuresti, om la locul lui (zic unii... :ha: ) casatorit...cu nevasta insarcinata (fetitza :grin: ). Dupa ce am incercat mai multe din tentatiile vietii iata ca ma cuprins si pe mine febra noroaielor si a terenurilor accidentate.

Am avut deja onoarea sa particip la 2 iesiri cu unii de pe aici ( " acei oameni minunati si masinile lor ...") multumita lui DRM, care m-au si botezat de altfel :P .

La capitolul recuzita...ce sa zic...destul de slabut: Toyota RAV 4 '98, Mitsu L200 2008, urmand sa ma hotarasc pentru ceva serios.

Cam asta ar fi....sper ca ne vom cunoaste mai bine la urmatoarele iesiri.

Stima!

 

 

 

 

 

 

 

 

pe drum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: kunk-FU_ PANDA va saluta pe toti

 

Noroc si bine ai venit. Cat priveste "ceva serios" eu zic sa nu schimbi L200. Pune-i kiltul de inaltare, roti mai mari si crede-ma ca ai o scula super pt offroad. Un amic din Curtea de Arges detine un astfel de model facut belea si da clasa la multe masini, mai ales daca ai si sange in cardan asa cum am vazut in uikend! :h5

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: kunk-FU_ PANDA va saluta pe toti

 

Numele meu este Catalin Pintrijel, am 31 de ani, sunt din Bucuresti, om la locul lui (zic unii... :ha: ) casatorit...cu nevasta insarcinata (fetitza :grin: ). Dupa ce am incercat mai multe din tentatiile vietii iata ca ma cuprins si pe mine febra noroaielor si a terenurilor accidentate.

Am avut deja onoarea sa particip la 2 iesiri cu unii de pe aici ( " acei oameni minunati si masinile lor ...") multumita lui DRM, care m-au si botezat de altfel :P .

La capitolul recuzita...ce sa zic...destul de slabut: Toyota RAV 4 '98, Mitsu L200 2008, urmand sa ma hotarasc pentru ceva serios.

Cam asta ar fi....sper ca ne vom cunoaste mai bine la urmatoarele iesiri.

Stima!

 

bine ai venit, felicitari si sa-ti traiasca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pe drum

Toyota Hilux Vigo 2.5

Can Am 800 LTD

Nu incerca sa alergi mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: kunk-FU_ PANDA va saluta pe toti

 

:W in :cl

,,=====,o00o

//__l_l_,\____\,__

l_J.T\_l__l---[]lllllll[]

(o)))____(o)))-o-)))

 

Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: kunk-FU_ PANDA va saluta pe toti

 

de esti tu acela, nu ti-s semaca eu!!! data viitoare sa te vedem mai...preparat...deci...bine ai venit! slp

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare