Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutari din Arad


ozo

Postări Recomandate

Buna ziua

Numele meu este Mihai . De ceva timp ,in fiecare zi , vizitez forumul si spre obraznicia mea nu m-am prezentat , asa cum este normal cand intri in casa noua.

De ceva timp am inceput sa cochetez cu masinile de teren si dupa cateva schimbate ( nissan) am ajuns si la Toyota de care m-am indragostit.

Avand in vedere ca lucrez in domeniul auto de vre-o 15 ani am reusit sa imi restaurez partial un Lancruiser LJ 70 din 1988.

Bineinteles ca sunt departe de a finaliza proiectul...

Intr-un cuvant ma bucur ca existati si sper intr-un viitor apropiat sa pot adauga o poze cu masina mea in momentul cand va fi preparata asa cum ar trebui.

 

Toate cele bune

Vremurile e grele.

oamenii e nervosi, are arme ,trage

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutari din Arad

 

bine ai venit

da detalii cum te gasim :grin:

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutari din Arad

 

Salutare din nou

 

Pentru Soimu, la iesirea din Arad spre Nadlac dupa sensul giratoriu de la Carrefour prima

la dreapta unde scrie mare Norbert-Dentressangle. La poarta spui ca vii la Mihai si te vor lasa( deja am vb cu portarul ca ma va cauta cineva).

Esti invitatul meu !!

Vremurile e grele.

oamenii e nervosi, are arme ,trage

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • vstef_is a închis acest subiect
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare