Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ahoy!

Adună
Acest topic este închis
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Ahoy!

Postat în original de Jolly Roger
    La toata lumea: Bine v-am gasit!

@fofiu Merci!

@cretu Multu! Si tu ai dreptate, doar ca erau forumuri de computatoare. Strangeau posturi din Welcome-uri si se dadeau Guru.

@Adionweb Salut! Oricum nu o sa ma suni, ca doar esti la Jilava...iar banii n-aduc fericirea (o intretin)!

@zolameister Deh, ce sa zic, prezentarea m-a impresionat pana la lacrimi (mai ales partea cu eternul feminin). Regret ca nu pot sa plang, doar sunt Jolly Roger. Oricum, bine v-am gasit!

@Tavi Dragotoiu Merci fain!

@madiorsv Merci! Bine ca lupul doar musca, si nu calca!

@Off-Road Runner Multumesc!...si sunt faimos deja (apar la rubrica Wanted Dead or Alive). Patrol-ul e unul din lucrurile bune la mine.

Gata! :p :p :p :p :p :p :p :p
    Cum vad ca o dai la pace si speram ca te-ai dat pe brazda (in off-road evident ) macar pe acest forum, am sa mai adun si eu inca un post si am sa te salut in stilul meu "deja faimos"
    U
    Off-Road Runner
    Off-Road Runners Team
    TRACTOZAUR - Nissan Patrol Y60 d`aratura
    Allroad Runner - Audi allroad d`oras
    GAZROM - ARO M461 d`epoca
    Trompetica - Dacia Double Cab 4x4 da vanatoare

Comentariu

Salutare si din partea mea...Daca tot n-am sunat pe la Otv sa devin faimos...cine stie..

Si link-ul ce l-ai dat nu vad ce legatura are,...cineva care a cerut un sfat si era f nervos zicand ca el nu socializeaza..bla bla..
      Pai daca toti ar face la fel si nu am socializa,nu am imparti idei, sfaturi...ce rost ar mai avea? Ar trebui sa punem la carma site-ului vreo 3-4 mecanici care sa fie in stare sa va raspunda in permanenta. Multi dintre noi suntem pe acest site exact din acest motiv: Ca VREM sa socializam.. Eu unu personal asa mi-am facut prieteni (de pe forum vorbind) cu care am iesit si ne-am simtit bine impreuna. Asta poti sa vezi si la "Iesiri la sfarsit de saptamana".
      Oricum, desi poate nu la toti ne convin anumite lucruri incercam sa fim cat de cat politicosi si respectuosi fata de restul persoanelor care folosesc acest forum, nu?

Nah...ca am mai adunat un post...si stai sa vezi cate inca mai adun... Ce sa fac daca ai mei nu prea m-au invatat multe..adica ceva de genul..."Da buna ziua si la piatra de pe strada ca nu te doare gura"...

in

Multa bafta
      Mitsubishi Pajero 2.5 SWB
      M 461 - 1977- in constructie...
      Mercedes wW126 300 SEL
      ...alte acareturi 4x2...
      ex: Mitsubishi Pajero 2.8

Comentariu

si e sincer, pentru ca, o sa vezi, oamenii de aici sunt tare de treaba.
        nu am fost eu pe faza cumva, unde sunt pozele cu masina?
        Fugi de tentatii...dar incet sa te poata ajunge!

Comentariu

Bine ai venit Jolly... si ca tot esti madru posesor de Patrol sau Pa-troliu hai sa te bagam in groapa cu serpi

viewtopic.php?f=11&t=11964
          Jeep Wrangler YJ - 1989 - 2.5" Lift
          Jeep Wrangler TJ - Sahara Limited Edition 2001 - 4" Lift
          Jeep Wrangler TJ - Rubicon Express - Custom Made 1997 - 6" Lift

http://www.ClubJeepRomania.ro

Comentariu

Procesare...
          X

Sqreen | Runtime Application Protection