Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Babone aka Gabone aka Gabriel GHITA......bine v-am gasit


BABONE

Postări Recomandate

Babone mi se spune deviat de la Gabone si numele imi este Gabriel GHITA.

 

Am 36 de ani, sunt din Bucuresti, nu am inca masina demna de numele de gipan sau de autovehicul de teren ptr off road.

Intentionez sa-mi cumpar un Land Cruiser 90 din 2002....benzinar cu 3400cmc sub capota si cutie hidramata....acum sa vedem ce-mi zic astrele si cum sta Nety Sandu de vb cu ele.

 

Bine v-am gasit si am sa fiu onorat sapot fii membru al acestui forum.

In viata este bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

OMUL DE ONOARE DOAR O VORBA ARE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Babone aka Gabone aka Gabriel GHITA......bine v-am gasit

 

multumesc tare mult de primire, ceea ce pot spune ca este destul de calduroasa.

 

referitor la noroaie...am fost pasager si de aia mi-a trezit virusul:) nenea senseiu......vin io usor, usor....

In viata este bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

OMUL DE ONOARE DOAR O VORBA ARE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Babone aka Gabone aka Gabriel GHITA......bine v-am gasit

 

referitor la noroaie...am fost pasager si de aia mi-a trezit virusul:) nenea senseiu......vin io usor, usor....

 

Cam acesta este momentul cand s-a virusat Babone definitiv. :grin:

 

http://i232.photobucket.com/albums/ee202/Sensei_BD/P1000858.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Babone aka Gabone aka Gabriel GHITA......bine v-am gasit

 

Deci Astazi.....ASTAZI 06.09.2009 ma duc sa-mi cumpar masina mare...MARE MASINA.....Land Cruiser-ul ce l-am gasit la numai 2500 euro iar reparatia ma va costa inca 2500 euros....total. 5000 iepuroi, ptr un benzinar din 2002, hidramat.

 

Nu stiu daca este bine la bani, daca merita, daca face banii astia....ceea ce stiu eu este ca mi-o doresc si ca indiferent ce si cum azi ma duc s-o iau.

 

Rugaminte mare....daca ma poate ajuta cu ceva date despre aceasta masina sau vre-un link ceva....despre dotarile de pe aceasta masina...etc.

 

multumesc tare mult :)

 

 

ps:cred ca trebuia sa deschid alt topic ptr prezentarea masinii, insa nu-i timpul trecut :D

In viata este bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

OMUL DE ONOARE DOAR O VORBA ARE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: Babone aka Gabone aka Gabriel GHITA......bine v-am gasit

 

Am masina, am sa ma apuc sa strag ceva capital ptr modificarile de rigoare

In viata este bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

OMUL DE ONOARE DOAR O VORBA ARE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Babone aka Gabone aka Gabriel GHITA......bine v-am gasit

 

sunt poze bre nenea Stephon, cauta pe forum :D

 

 

babone este prezent la actiuni ;)

si cu si fara dulap :)):)):))

In viata este bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

OMUL DE ONOARE DOAR O VORBA ARE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Babone aka Gabone aka Gabriel GHITA......bine v-am gasit

 

fata de tine care ai Lastun 4x4, eu am masina.....este adevarat, mare cat un dulap cu 4 usi, dar am....si sa moara pestii din acvariu daca nu este si ff fiabila :banana

In viata este bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

OMUL DE ONOARE DOAR O VORBA ARE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • vstef_is a închis acest subiect
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare