Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Cristian


cristianfrcs

Postări Recomandate

Salutari de la Cluj!

 

Dupa ce mia venit si mie sufletul la loc am gasit de cuviinta ca nu-i frumos sa ma misc de colo colo prin forumul asta fain si bun fara sa ma prezint.

La mine povestea cu oofff road-ul a fost cam asa: dupa doua ture cu un Jeep preparat off road prin padurile Sighetului _pe Agris si pina pe Tiganu_ m-am imbolnavit complet.De unde imi trebuia mie vitezuri pe piste sau ralliu am gasit ca-i mult mai tare senzatia care ti-o da ...vezi culmea aia ... no acolo vreau sa ajung! In aprilie se-ntampla asta , in mai aveam deja un Mitsubishi Shogun din 92 benzina , automat si cu 6 cilindere in V, si binenteles asigurarea de la ing desfiintata.

De atunci si pana acum am trecut de spaimele cu cutia de viteza moarta (era filtrul imbacsit) cu distributia (am schimbat-o) si cu bucsarimea. Am incaltat viteazul cu Simex-uri si de-acu in colo incep sa ma uit in zari dupa culmi si tovarasi de iesiri.

Am 37 ani, casatorit , am un baitel se 4,5 ani, lucrez in vanzari de multa vreme si sper sa am sansa sa cunosc cat mai multi oameni sa invat cat mai multe din ale off road-ului si sa ma bucur alaturi de voi de tot ce ne ofera acest ...mod de viata.

 

va multumesc pentru suportul primit si:

..La buna vedere!

_______________________________________________

Salutari de la Cluj!!!

 

Viteazul meu = Mitsubishi Shogun 3000 V6 '92

 

Cristian Farcas

YO5PKN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cristian

 

Bine-ai venit Cristian! :W

Ai vazut ce usor se ia boala asta?... E boala grea, da nu te speria ca o duci pe picioare... sau pe roti... :h5

73 de adi - yo2bt ...altfel spus - TOATE CELE BUNE :hi

ORCA - Off Road Club Arad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 4 săptămâni mai târziu...

Re: Cristian

 

Servus Morosvaros si tate dealurile sa fie a tale :ha: :ha: :ha:

:W in club

Sorin Priboi, aproape pieton ....

________________________________________________________________________________________________________

Daca stii sa vezi ceva bun in fiecare om, aproape toti vor sfarsi prin a vedea ceva bun si in tine. -Ben Carson

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cristian

 

:grin: Scuzati inurcatura de orase....a se citii in loc de Morosvaros : Colosvaros :h5

Sa imi fie cu iertare. :pl Multam fain.

Sorin Priboi, aproape pieton ....

________________________________________________________________________________________________________

Daca stii sa vezi ceva bun in fiecare om, aproape toti vor sfarsi prin a vedea ceva bun si in tine. -Ben Carson

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • vstef_is a închis acest subiect
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare