Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

L.R. III /IIA 88/109 LHD "Power"

Adună
Acest topic este închis
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• L.R. III /IIA 88/109 LHD "Power"

Salutare tuturor membrilor acestui fain Club,ma numesc Catalin sunt din Bucuresti,ca si voi sunt virusat de pasiunea pt. 4X4.
    Am in curte o mica flota de Land Rover Series III&IIA (3buc.)pe care le-am adunat in ultimi 6 ani de prin anunturi sau din centrele de fier vechi si pe care incerc sa le restaurez onorabil in limita timpului si a bugetului,lucru pe care il fac cu mare placere .Sunt pasionat pana peste cap de acest model care a facut istorie,despre care cred ca in ciuda timpului (over 30 years)se descurca admirabil in teren.
    Revin cu poze!

.................................................. .................................................. .................................
    Salut ,revin cum am promis cu prezentarea mici mele "hergheli" de caluti englezi ,care momentan sunt in asteptarea vremurilor bune (a se citi restaurare).
    In momentul de fata sunt in faza restaurari unui model LR 88 seria III,chiar saptamana trecuta am luat sasiul de la sablat. Pana acum am documentat cu poze toate fazele dezmembrarii (peste 300 foto)o parte le voi prezenta in sectiunea tehnica a forumului sper sa legasiti interesante
    Cu respect!
    In afaceri, nu primesti ceea ce meriti, ci ceea ce negociezi.

Re: L.R. III /IIA 88/109 LHD "Power"

Asta deja nu se mai poate numi pasiune. Este deja o boala Si spor la treaba
    Viata e scurta si plina de KKT
    Samurai 2002

Comentariu

bine ai venit si numai respect pentru pasiunea ta cu atat mai mult cu cat are legatura cu legendarele serie 2 si 3..

prietenii stiu de ce

Comentariu

Felicitari ptr LR si sa ai noroc de el !!! Restaurare usoara! Daca vrei, baga un ochi si pe aici http://www.classiccar.3xforum.ro/ Nefiind chiar multe din acest model, pe plaiurile mioritice, ar fi faina o detaliere a restaurarii.

Comentariu

Procesare...
        X

Sqreen | Runtime Application Protection