Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

moshu68

Adună
Acest topic este închis
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• moshu68

Salutare tuturor!
    Imi cer scuze tuturor ca nu am o prezentare-oficiala- pana acum pe forum.
    Sunt din Craiova,am 41 de ani,sunt casatorit si de aproximativ 20 de ani lucrez pe niste cazaturi de la M.Ap.(Zil 131,157,DAC4+4,6+6,aro).
    Ca drept urmare stiu foarte bine ce inseamna drum neasfaltat,si,de putin timp(august 2009) am cochetat cu o LADA NIVA o BABA RUSOAICA fatata in 1983,infiata prin Germania,expulzata pe undeva prin Romanica(HD) si de un an de zile facuta bucuresteanca de "iulianul".
    S-a despartit repede de Bucuresti, si o luai eu in Oltenia sa o duc pe la Dunare sa pescuiasca .
    Pe langa baba mai cresc un Cielo din 96-made in Craiova-,ex OLTCIT 11R din92,exMercedes 220D din 69 dus la remat ,ex Dacia 1300 Break din88.
    Fiind compatibil cu baba,am aruncat pe ea o instalatie GPL tipBRC-dar bagai de seama ca are un apetit extraordinar pt aceasta substanta(cred ca din cauza sosonilor-JRsi flanse),intentionez sa o duc sa faca cateva operatii estetice.
    Va multumesc!

P.S. Sunt receptiv la toate sfaturile date de membrii acestui forum si inca odata le mutumesc anticipat .
    bau bau

Re: moshu68

baga poze cu rusoaisa ,o fii ai albastra? daca-ti place namolul te invitam la impaketari cu namol

Comentariu

Procesare...
    X

Sqreen | Runtime Application Protection