Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ajutor! ARO 11.4

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Ajutor! ARO 11.4

Caut pe cineva in Bucuresti care sa aiba asa-ceva pt citeva cadre (filmare) sau macar niste poze la rezolutie buna cu el. Este vorba de versiunea lunga, cu 5 usi.
    Multumesc anticipat

Re: Ajutor! ARO 11.4

http://www.aro4x4.net - ai putea incerca aici pe Forumul AROistilor, poate gasesti pe cineva.

Sau daca vrei iti postez eu anuntul acolo. (cu permisiunea ta)

Si in alta ordine de idei, la ce te gandeai? Sau mai bine zis, ce vrei sa faci :) ?

Comentariu

Multumesc Vstef, dar am postat deja si acolo anuntul. Nu stiu exact care va fi tema materialului, nu e pt mine ci pt un prieten. Cred ca e o introducere legata de faptul ca ala a fost (daca nu ma insel) ultimul model produs de aro (98?)...

Comentariu

Da si nu... S-a mai produs si in anii 2000 si multe chestii interesante... dintre care 11.4 nu a fost ultimul, ci poate 11.4 Super (prototip de ARO 11 pe sasiu de 24x)...

E muult de povestit, eu ii recomand prietenului tau sa intrebe persoanele avizate de pe acolo, ar fi multi care au legaturi directe cu fabrica si ce a fost si ce nu a fost, si unii care stiu istoria completa pe de rost...

Nu de alta, dar e bine sa fie prietenul tau bine informat!

S-au facut inclusiv ARO 244 cu motoare Toyota (diesel si benzina), cutii viteza toyota, frane disc fatza, ABS, aer conditionat, geamuri electrice, trapa electrica, etc.

Ultimile modele facute la sectia CESAR au fost "CrossLander 244X" cu motoare Ford V6 benzina, toate chestiile de mai sus, bord mult restilizat si interior la fel. Cele ce ar fi trebuit sa fie exportate in SUA...

Comentariu

eu ma refeream la ultimul model de serie fabricat, inainte ca fabrica sa fie vinduta. Oricum, nu stiu de ce anume vrea neaparat modelul ala, doar mi-am dat cu presupusul.

Comentariu

daca anuntul cu ARO 11.4 mai este valabil, stiu unul care este de vanzare. ai si pm

Comentariu

Multam, dar s-a rezolvat intre timp.

Comentariu

Procesare...
              X

Sqreen | Runtime Application Protection