Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ARO + remorca = albine

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: ARO + remorca = albine

nu prea am cum sa dau un raspuns pertinent, ca a fost amestecata rau treaba, o mare parte din materiale le-am adus eu, am beneficait de un supermega discount, etc. Ce pot spune este ca pentru un alt prieten tot un 244 dar vopsea mai complicata devizul a ajuns la 2000 lei. Bani nu-s putini dar la aceasta calitate a lucarii eu zic ca e afacere foarte buna

Comentariu

Asa cum probabil stiti ARO cel proaspat vopsit a fost furat din fata blocului.

L-am inlocuit cu un 243 foarte dragut
      foto facut de Mari fara ca eu habar sa am

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	5702160729_d42a483b49_o.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	76,5 KB 
ID:	867641Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	5702727466_fa789acfb9_o.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	86,8 KB 
ID:	867642
      Ultima editare de Astral; 12.mai.2011, 21:07.

Comentariu

Cat mai costa un ARO 243 ?

Comentariu

http://cautare.mobile.ro/vehicule/se...=&ambitCountry=
          ARO 244, an 1997, motor L25
          ARO 244, an 2001, motor Toyota 2L-T, zis si "Torpilorul" - furat din Bucuresti, Sector 6, pe 29 Ianuarie 2011

Comentariu

Postat în original de hotmtk Vezi post
            Cat mai costa un ARO 243 ?
            depinde de foarte multi factori:
            - stare - au mai disparut din ragaliciuni (masini exploatate in mod salbatic fara minim de interes ptr intretinere) dar tot ele sunt majoritare inca;
            - motorizare - o data fiabilitatea si comoditatea in exploatare iar apoi incadrarea in clasa de impozitare, ARO se intinde de la 2100 la 3200 cmc, adica de la 300 lei la 4200 lei / an.
            - domiciliu propietarului - tot legat de impozitare, sunt localitati unde impozitarea este mai lejera ptr ARO;

vrei neaparat 243? uite http://www.aro-mania.ro/viewtopic.php?f=10&t=196 aici un 244 destul de "dotat" , si vad ca are si solutie ptr impozit

Comentariu

Daca cumva va intrebati de ce masina mea se numeste Scufita Rosie?

multi cred ca din cauza culorii .... nu e numai asta .... ci si din cauza politistilor mioritici, de fiecare data cand ma opresc tin musai sa aiba raspunsuri la urmatoarele intrebari:
              - De ce ai rotile asa mari?
              - De ce ai toba asa zgomotoasa?
              - De ce ai folie asa neagra?
              - De ce ai cardanul asa de "viguros"? - asta intreaba doar domanele in uniforma :D

Comentariu

Procesare...
              X

Sqreen | Runtime Application Protection