Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Proiect Mistretu' Reloaded

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Proiect Mistretu' Reloaded

Din punctul meu de vedere este bun, sau mai bine zis mai bun decat variantele romanesti de motorizare. De ajutor maxim ar fi sa ai in punti rapoartele originale de IMS.
    Sometimes you find yourself in the middle of nowhere. And sometimes in the middle of nowhere, you find yourself.

Comentariu

Postat în original de sorin100 Vezi post
      salut,am si eu un M,este in restaurare la primavara va intra la vopsit!vreau sa intreb motorul de peugeot 2.5 td este destul de bun pt ims? k vreau sa pun si eu unul pe el,astept vesti.
      sorin, asemenea intrebari se pun in privat daca e o simpla intrebare sau deschizi un topic separat de dezbatere daca nu exista deja pe aceasta tema
      considera aceasta ca un avertisment pentru offtopic si sper ca nu se va repeta
      forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .

Comentariu

este deschis topic,nu te ataca dar nu mi.a raspuns nimeni,nu are voie lumea sa intrebe?!

Comentariu

Procesare...
        X

Sqreen | Runtime Application Protection