Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

gaz 69

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• gaz 69

asta este Gaz-ul meu,acum este in restaurare si preparare pentru offroad,am sa creez un topic cu restaurarea ,dar inca mai alerg dupa piese.Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC04001.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	123,2 KB 
ID:	1015477Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSC04073.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	119,9 KB 
ID:	1015476
    GAZ 69

Re: gaz 69

Foarte frumos Florine, nu vrei sa-l faci cum l-a facut mama lui (in genul IMS-urilor de colectie) in loc sa-l modifici pentru off-road?
    Off-Road Runner
    Off-Road Runners Team
    TRACTOZAUR - Nissan Patrol Y60 d`aratura
    Allroad Runner - Audi allroad d`oras
    GAZROM - ARO M461 d`epoca
    Trompetica - Dacia Double Cab 4x4 da vanatoare

Comentariu

Foarte fain.
      Vad ca e varianta 69A cu 4 usi.
      Spor la treaba.
      "Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford

Comentariu

l-as fi facut original dar l-am cumparat cu modificari motor 2,3 ford cutie aro in 5 trepte si alte modificari,motorul foarte bun cutia a fost noua dar in 5000km au inceput problemele la ea.acum pun motor vm 2,5 td cu cutie de uaz 469.caut sa cumpar altu si sa-l aduc in stare originala.
        GAZ 69

Comentariu

Vă salut!
          Sunt nou întrat în grup, cu intenția de a restaura un GAZ69 pe care l-am găsit la un prieten. E înmatriculată dar cu modificări (omologate): motor Ford 2.4 l și cutie de ARO. Din fericire, încă are și motorul original, cu cutie și reductor. Prelata e praf și scaunele sunt schimbate, iar mașina nu a a mai circulat de 12 ani (a fost ținută într-un șopron). Sper sa demareze lucrările anul acesta. Am să postez și poze când am să o preiau de la actualul proprietar.

Comentariu

Procesare...
          X

Sqreen | Runtime Application Protection