Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Achizitionat si in curs de Restaurare M461 Baia Mare

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Achizitionat si in curs de Restaurare M461 Baia Mare

[vad in spate 2 epave de ims,ce e cu ele?noi proiecte sau piese?

Comentariu

Postat în original de sorin100 Vezi post
      sau a 2-a varianta cum mergi iarna la -20 de grade cu o masina cu prelata si fara caldura
      Daca te uiti in postul nr 36# o sa vezi ca exista montata instalatia de caldura...
      Cu referire la celelate 2 M-uri...nu vezi bine...unul dintre ele e un Toyota 2L-T, si celalat cel alb e pentru piese...

Comentariu

Postat în original de sorin100 Vezi post
        sau a 2-a varianta cum mergi iarna la -20 de grade cu o masina cu prelata si fara caldura
        Uite-asa!

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	aro-m-461-150caeb6b388afaf6-0-0-0-0-0.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	241,1 KB 
ID:	903008Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	aro-m-461-c6f48eb6b558abb11-0-0-0-0-0.jpg 
Mărime:	119,4 KB 
ID:	903007Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	aro-m-461-5616feb6b1906b4f8-0-0-0-0-0.jpg 
Mărime:	163,8 KB 
ID:	903009
        Numai ca prelata cam trebuie!

Postat în original de mihai123456 Vezi post
        Faci legatura??? Sper ca da...
        Pacat ca nu mai stie nimeni de gluma; si mai pacat ca pe primul loc e saritul la beregata... Dar cine stie, poate cu varsta vine si intelepciunea...

Back on topic: asteptam poze noi, cand va veni prima zapada!
        Oricum, fie vara fie iarna, M-urile astea tot frumoase sunt, au un sarm al lor aparte!

Comentariu

Postat în original de shark Vezi post
          Uite-asa!

[ATTACH=CONFIG]151919[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]151918[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]151920[/ATTACH]
          Numai ca prelata cam trebuie!

Pacat ca nu mai stie nimeni de gluma; si mai pacat ca pe primul loc e saritul la beregata... Dar cine stie, poate cu varsta vine si intelepciunea...

Back on topic: asteptam poze noi, cand va veni prima zapada!
          Oricum, fie vara fie iarna, M-urile astea tot frumoase sunt, au un sarm al lor aparte!
          Ideea e in felul urmator:
          GLÚMĂ1, glume, s. f. Scurtă poveste plină de haz (și cu un final neașteptat), care provoacă râs și veselie.
          Nu e vorba de sarit la beregata, dar trebuie sa luam in considerare ca suntem pe un forum serios si trebuie sa pastram limita decentei avand in vedere faptul ca nu ne-am adunat aici ca sa ne povestim bancuri...
          Referitor la intelepciune eu mai am o sansa deoarece sunt tanar...Totodata Hrant Avakian spunea ca "Înţelepciunea nu face casă bună cu deşteptăciunea."

Comentariu

mdap..frumoase masini!!sa le stapaniti sanatosi!1curiozitatet a costat proiectul?in legatura cu ce-a zis domnul shark..eu unul ii cam dau dreptate si lui!pe de alta parte..omul cat traieste,invata!

Comentariu

Frumoasa masina,felicitari.

Comentariu

Postat în original de Rotaru Vezi post
                Masina este vopsita de 2 zile, iar bordul si aeroterma este pictat cu aerograful ca sa dea o pata de culoare masinii, in rest totul va fii verde + negru MAT.,
                cred ca dau o pata PREA MARE de culoare .. in rest felicitari :))

Comentariu

multumesc pentru incurajari, pentru sfaturi, si pentru parerile voastre.

DE ASEMENEA VREAU SA MULTUMESC CELOR CARE SE CONSUMA SI SE CEARTA PE TOPICUL MEU.( Ii rog sa fac schimb de numere de telefon sau sa foloseasca Mesengerul sau dupa caz Mirc32)

maine cred ca va ajunge masina si la faza cu prelata. In prima faza am sa ii fac ceva de genul Bichini-top(asa de vara) iar cand se vor mai aduna finante am sa ii fac o prelata asa cum scrie la carte.

Sincer nu acred ca am vreun interes sa folosesc masina la iarna. cu toate ca este 4x4, are incalzire si ar fii FUN. dar nu merita sa o incarc cu sarea de pe drumuri, sau sa fac ceva huba-buba ( ABS nu imi functioneaza)
                  in ultima vreme nu am mai circulat cu ea. sau mai exact am facut maxim 100 de KM de cand am terminat-o.
                  2 poze cu varianta finala (fara prelata)
                  Fișiere atașate
                  Nissan Navara D40
                  Aro M461

Comentariu

faina rau!n-o vinde!!!

Comentariu

Procesare...
                    X

Sqreen | Runtime Application Protection