Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

nu m-am putut abține...

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• nu m-am putut abține...

Am să-mi iau probabil înjurături, dar asta e.... Uite peste ce am dat în Reșița ieri:

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Fotografie1185.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	1,68 MB 
ID:	1026484Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Fotografie1184.jpg 
Mărime:	1,50 MB 
ID:	1026485Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Fotografie1183.jpg 
Mărime:	1,56 MB 
ID:	1026486

Re: nu m-am putut abține...

Injuraturi de ce? Arata chiar bine. Probabil e al unui "bolnav" (a se intelege pasionat fara limite).

Comentariu

da așa e!!! Are motor de ford 2.3 Diesel, omologat, Cauciucurile sunt omologate, Scaunele Față+ Bancheta spate schimbate, materialul e asemănător cu pielea, dar e si mai tare că sunt încălzite!!! Are praguri+bări de INOX, Supor roată rezervă schimbat, puse alte lămpi pe spate... E înscrisă în circulație!!! Am zis că CRĂP lângă IMS-ul ăsta...

Comentariu

inafara faptului ca in ceea ce ma priveste e o batjocura la adresa IMS-ului in general sa il faci oricum altfel decat original :) in rest masina arata decent
        daca si pretul e bun atunci sa stii ca merita mai ales si daca actele sunt ok.
        totusi verifica partea de transmisii reductor cutie si desigur vezi cum sta si la sasiu
        iar pragurile de inox si bull barul nu e nevoie sa iti spun ca stii ce parere am eu despre ele :):):)

Comentariu

nuzice nimeni si nu scrie nicaieri ca toate ims-eurile trebuie sa fie militare si cu lopatele atarnate de ele .
          pot fi frumoase si altfel , mie imi place masina , din pacate e greu acum sa cumperi/vinzi un ims din cauza timbrului de mediu .

Comentariu

Munca multa,investitii si mai mult ca sigur carute pline cu nervi.De astea a avut parte cel ca amuncit la acest M.
            Nu arata deloc rau,chiar dac s-a dus ceva mai departe cu imaginatia.Gusturile nu se discuta si oricum mai bine asa decat la remat !
            baciudibaciu

Comentariu

Eu cred ca masina este foarte frumoasa si posesorul ei este un pasionat. Multi pasionati de 4x4 modifica masinile si se mandresc cu asta. Modificarile mi se par de bun gust si forma finala este de exceptie . As spune ca este un elogiu adus marcii pentru ca s-a investit destul de mult in masina si nu este nimic tipator sau exagerat.
              Eu i-as da 10 pentru idee si pentru executie .
              Nu vei fi judecat niciodată de un om mai bun ca tine. Cei care judecă îşi urăsc, de fapt, propriile greşeli şi neputinţe.

Comentariu

Postat în original de zep Vezi post
                nuzice nimeni si nu scrie nicaieri ca toate ims-eurile trebuie sa fie militare si cu lopatele atarnate de ele .
                pot fi frumoase si altfel , mie imi place masina , din pacate e greu acum sa cumperi/vinzi un ims din cauza timbrului de mediu .
                repet doar pentru mine IMS-ul ar trebui sa ramana asa cum a fost el la baza
                nu cred ca e cazul sa discutam toate detaliile insemnand scutirea de la impozite si alte cele ale masinilor istorice inregistrate ca atare.
                repet este parerea mea ca posesor si detinator al unui M59B adica modelul anterior IMS-ului
                mie imi place masina pentru incarcatura istorica pe care o reprezinta in rest bricolaje pe masini am facut si mai fac in continuare dar de un model care dupa spusele celor de la RAR mai exista pe la noi in acte vreo 1500 din care functionale ceva sub 1000 si originale atestate ca vehicule istorice undeva sub 500...ce pot sa spun :)
                exact ce a spus Baciu "gusturile nu se discuta"
                :):):)

Comentariu

amuzant e faptul că proprietarul nu le prea are cu...„manetele”
                  pretul stă la 3000, dar e cert faptul că omul chiar a ținut la mașină, și nu a dat-o la Remat...- a investit o grămadă de bani, îl cred... vă dați seama cât le-a împins în buzunare ălora de la RAR pentru omologare motor și roți/cauciucuri... mai apoi cheltuieli cu mecanicii, vopsitorie, chestii electrice...!
                  Mașina -Live- e bestială, m-am simțit ca atunci când mi-au luat ai mei prima bicicletă...
                  Deci, se poate și cu mașinile noastre, autohtone, ale bunicilor! De reținut, e că mașina e înscrisă în circulație!

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Fotografie1182.jpg 
Mărime:	1,08 MB 
ID:	949907
                  Ultima editare de selariu; 09.mai.2014, 21:38.

Comentariu

Frana de mana e bestiala,tipic romanesc.
                    Mai bine asa decat abandonate sau taiate pt a cara cu ele lemne.
                    ARO M461 din '65
                    Daca doi oameni iti zic ca esti beat este bine sa te duci sa te culci.

Comentariu

Procesare...
                    X

Sqreen | Runtime Application Protection