Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

bomba mea


gonzo

Postări Recomandate

  • 1 lună mai târziu...
  • 6 luni mai târziu...

Re: bomba mea

 

Cu adevarat o bomba....Am si eu unul ala mai scurt si mai batran de cat al tau.....2006 dar e CAN-AM motorul si trage de rupe. Am tras remorca cu pamant, BMW seria 5 pana la service circa 5 km, am scos Jeep-ul din zapada e bestial. Pe asfalt rupe locu' la semafor nu sta Q7, X5 sau altele asemanatoare pe langa mine. Sa-l porti sanatos si sa-i pui niscai cauciucuri ca ce ai tu sunt de strada.

Piratu' pentru ca lucrez pe mare

Prietenii imi spun Liviu

Nissan Navara 2008,Audi A8 4H, Bombardier Outlander MAX 2008

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: bomba mea

 

Cu adevarat o bomba....Am si eu unul ala mai scurt si mai batran de cat al tau.....2006 dar e CAN-AM motorul si trage de rupe. Am tras remorca cu pamant, BMW seria 5 pana la service circa 5 km, am scos Jeep-ul din zapada e bestial. Pe asfalt rupe locu' la semafor nu sta Q7, X5 sau altele asemanatoare pe langa mine. Sa-l porti sanatos si sa-i pui niscai cauciucuri ca ce ai tu sunt de strada.

 

aveam gume si de offroad si de strada, in poza e cu jantele de strada, mergeam mult prin oras vara dar mai saream uneori pe plaja. Din pacate l-am dat , sper la altul......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: bomba mea

 

da, merci Forte :tk

imi e dor.....aici e faza la care am renuntat sa mai merg cu voi din cauza cauciucurilor, pe aratura iti sar rinichi cu ele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: bomba mea

 

Nu va lasati pacaliti ... nu este GONZO ... sunt poze din catalogul CAN-AM ... ATV-ul este nou, special pregatit pentru show, echipament din catalog si manechinul profesionist! :ha:

 

P.S. Ce vremuri?!

Off-road in Dobrogea!

Off-road: Toyota KZJ70 3.0TD 94, Suzuki Jimny modified UK, Suzuki Jimny 06,

On-road: Renault Laguna 02,

ATV: Suzuki KingQuad 700 4x4 07, Yamaha Grizzly 700 4x4 08!

Multumesc Asfalttango!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: bomba mea

 

Nu va lasati pacaliti ... nu este GONZO ... sunt poze din catalogul CAN-AM ... ATV-ul este nou, special pregatit pentru show, echipament din catalog si manechinul profesionist! :ha:

 

P.S. Ce vremuri?!

 

asa e ...mai tii minte Forte ca am stat o luna in Canada ca sa-i convingem pe astia de la BRP ca tarlalele de la Adamclisi sunt cele mai reprezentative pt Can Am

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 luni mai târziu...

Re: bomba mea

 

Mi se pare mie sau rotile mai mari sunt pe fata?

La mine sunt exact invers.

La mine in manula scrie ca nu prea e bine sa mergi cu el pe strada. Specifica cu litere mari ca este facut pentru off road si ca poate sa ruleze pe sosea numai distante scurte, de pasaj dintr-o locatie in alta.

Oricum, maneta de acceleratie este foarte periculos pozitionata.

Editat de bratu romeo
Land ROver Freelander 2002 Td4 2,0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare