Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce parere aveti de aceasta jucarie ? Russia’s SHERP ATV

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Ce parere aveti de aceasta jucarie ? Russia’s SHERP ATV

Am gasit informatii despre un nou tip de ATV proiectat de rusi si pare a fi destul de robust.

http://www.liveleak.com/view?i=9cd_1455040899

Re: Ce parere aveti de aceasta jucarie ?

Primul meu gand cand am citit titlul ... a fost sa-mi tin o ureche libera sa aud racnetul inregistrat pe seismografele din Vrancea ( credeam ca e ceainlincu' , ma scuzati !!!... ) .

No , e mai liber la seismografe ...
    ... sa fim corecti pana la capat !
    Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Comentariu

Vor costa anvelopele de vom auzi si racnetul rusilor care le conduc. Sunt faine , nu-s ATV-uri , dar lipsa sistemului de virare va crea probleme. Strict pentru mlastini si zapezi sunt OK .
      Nu vei fi judecat niciodată de un om mai bun ca tine. Cei care judecă îşi urăsc, de fapt, propriile greşeli şi neputinţe.

Comentariu

... da-i timp sa evolueze ...
        ... sa fim corecti pana la capat !
        Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Comentariu

Am crezut ca ar face fata si pe teren cu aderenta ridicata. De exemplu TAB-urile sau Bobcatul.

Comentariu

Postat în original de gabi.nechita Vezi post
            Am crezut ca ar face fata si pe teren cu aderenta ridicata. De exemplu TAB-urile sau Bobcatul.
            La TAB-uri cel putin o punte vireaza....in functie de cate au...daca sunt cu 4 punti 2 dintre ele vireaza
            Subaru justy 1,3 4x4

Comentariu

Procesare...
            X