Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AJUTOR, caut 2 sticle (lampi) spate in bara

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• AJUTOR, caut 2 sticle (lampi) spate in bara

Salut, caut 2 sticle pentru stopurile spate (sau chiar stopurile...), modelul din bara. Nu reusesc sa gasesc pe nicaieri (nici noi nici second). Daca ma poate ajuta cineva, raman recunoscator pe viata !!! Multumesc.

Scrie si pentru ce masina :)

Comentariu

Postat în original de G@bi Vezi post
      Scrie si pentru ce masina :)
      Da :)))
      Daihatsu Feroza... Stopurile din bara spate.

Comentariu

Sigur gasesti daca cauti pe Google. Doua dezmembrari mari de Feroza sunt in Arad sau in Abrud (asta are vreo 30 de Feroza)...Am luat de la amandoi si sunt si seriosi.

Comentariu

Noi nu se comercializeaza (nici stopuri intregi) iar second...am sunat la cel putin 20 nr de tel de pe olx si doar la cineva am gasit sparte (mai putin decat ale mele) cu 200 lei :)))
          Dar am rezolvat mai elegant (zic eu):

Comentariu

Vazuta numai o mica parte parca nu arata grozav. Poate daca puneai o poza cu toata bara spate aveam o imagine de ansamblu mai buna. Fa o bara custom si poti pune stopuri aplicate de care vrei (depinde si de bugetul tau).
            Spor ...

Comentariu

Postat în original de zen Vezi post
              Vazuta numai o mica parte parca nu arata grozav. Poate daca puneai o poza cu toata bara spate aveam o imagine de ansamblu mai buna. Fa o bara custom si poti pune stopuri aplicate de care vrei (depinde si de bugetul tau).
              Spor ...
              Arata destul de ok per total si practic.
              Nu mai investesc in alta bara, intrucat sunt nevoit sa vand masina...

Comentariu

Procesare...
              X