Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

soft top daihatsu feroza

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: soft top daihatsu feroza

Postat în original de bogdy_daihatsu Vezi post
    Scuze de intarziere...cu vara si mesterii se misca mai greu si a durat pana a terminat de facut capsele.sper sa se vada destul de bine sau sa fie suficient de reprezentativa poza
    Salut,

Cu toate ca aceasta discutie este cam veche hop si eu cu o intrebare ! Am softop dar nu am capsele de pe caroserie. Ma puteti ajuta cu un meserias care a mai facut asa ceva ?

Multumesc.

Comentariu

Postat în original de bogdy_daihatsu Vezi post
      Salutare,scuze ca asa tarziu iti raspund.trebuie sa aiba partea metalica care tine prelata,si "cuiele"sau capsele cum vreti sa le denumiti ce se infileteaza in caroserie si pe care se prinde preleta.daca te intereseaza pot sa ti-o dau p asta ce am avut-o eu la 120E.i-am dat masina tatalui meu si el nu vrea sa mai punem soft-topul.
      Salutare iti ofer 100 euro daca esti de acord.

Multumesc
      Silviu Grigore
      Tel.: 0760.654.468 / Gratis nu exista, ieftin nu rezista
      E-mail: grigsilviu@gmail.com

Comentariu

Postat în original de grigsilviu Vezi post
        Salutare iti ofer 100 euro daca esti de acord.

Multumesc
        Salut Grigsilviu,

Softop-ul nu este de vanzare, cel putin pentru moment. Nu l-am folosit pana acum da as vrea sa il folosesc si nu am acele pardalnice de capse (mos) care se monteaza prin insurubare pe caroserie. Am vazut ca exista strungari care se baga la asa ceva. Caut unul care sa-mi "confectioneze" cateva capse la un pret decent.

Toate bune.

Comentariu

Am si eu un soft top negru, dar fara capsele despre care se vorbește mai sus, daca interesează pe cineva.
          Daihatsu Feroza '94 Slow&NotLow

Comentariu

Procesare...
          X