Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Sfaturi Galloper ... MRL


dordeduca

Postări Recomandate

Intentionez sa ma pricopsesc cu un Galloper si omul care vinde masina spune ca, dupa decuplarea 4x4 se aude un zgomot in mers, banuiesc ca este din MRL-uri. Asa este sau ma insel? Daca asta e defectul ce ma sfatuiti? :tk Editat de dordeduca
"Cu oricate raspunsuri l-am pava, drumul nostru va aparea tot ca un mare semn de intrebare"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sfaturi Galloper ... MRL

 

Va multumesc pentru raspunsuri insa nici unul nu este edificator. Intrebarea era, daca acel zgomot este sau nu din MRL-uri. specific inca odata faptul ca zgomotul apere dupa ce se decupleaza 4x4 si nu in timpul deplasari cu toate rotile cuplate.

Din ce am citit pe aici si din ce am mai discutat cu unul,altul MRL - ul face zgomot la cuplare ori nu se mai cupleaza 4x4. dar totusi, poate ca ma insel si de aceea am solicit ajutorul vostru.:tk

"Cu oricate raspunsuri l-am pava, drumul nostru va aparea tot ca un mare semn de intrebare"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sfaturi Galloper ... MRL

 

N-am rezolvat nimic pentru ca nu a mai fost cazul. Intrebarea era pentru ca urma sa iau un galloper care parea sa aiba o asemenea problema. Nu am mai luat masina, asa ca nu mai era nimic de rezolvat.

"Cu oricate raspunsuri l-am pava, drumul nostru va aparea tot ca un mare semn de intrebare"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare