Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Cu Grand Cherokee V8 la joaca


razvanutza

Postări Recomandate

Astazi am facut o iesire cu Gaganul prin Gropile de langa Cernica sa vedem ce poate Ciuruchi:

 

6TvbhYokkyw

WZqw8Fx4H1U

B-81BP5_YJ8

4jChosqrXjc

ojwG0uc_rg8

NZVTpA9Ub4A

IN1xUekDuk8&feature=player_embedded

sD3DvWi9ydM

Editat de razvanutza
Am fost in :lr cu :old ca :dr1. A fost :ih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

unde se vede lipsa de blocante....!

motorul suna bestial!

 

Se simte nevoia de anvelope! Pe ea sunt acum niste mt-uri cam obosite. Sunt sigur ca niste Simexuri ar face minuni! Masina are si auto-bloncant spate, dar oricum merge mult mai bine decat ma asteptam. Mai trebuie schimbate niste bucse care trancane si la noroaie cu ea!

Am fost in :lr cu :old ca :dr1. A fost :ih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

:1frumos ..... mi se zbarleste parul pe mine cand aud motorul ala :grin:

dar cred ca e cam mare caroseria....gandestete sa bagi flexul in ea :h5

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

:1frumos ..... mi se zbarleste parul pe mine cand aud motorul ala :grin:

dar cred ca e cam mare caroseria....gandestete sa bagi flexul in ea :h5

 

Scump dom-le, scump... La cat costa masina, orice 'imbunatatire' dubleaza costul de achizitie :ha:

 

Asa ca mai bine ies de cateva ori in teren cu ea si ramane pe acolo ce e in plus... Daca ii pun niste simexuri resapate, jar mananca... Nici putin flex nu cred ca ar strica.

Am fost in :lr cu :old ca :dr1. A fost :ih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

In primul rand trebuie sai puna gume,dupa acea o bagam in groapa cu lei ,daca iese intreaga de acolo intra la modificari:h5

MITSUBISHI DE FAMILIE

Toyota LJ70 - Gaganodrack de noroaie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

pun si eu o poza cu al meu,sper sa nu fiu offtopic :tk apropo cam cat iti ia la 100 pe strada,si pe teren cam cat ? sunt curios ca al meu lua cam 1 mil la 70 de km :) si pe deal numai zic...ca ma saracit:( :old

0720059999

0756545953

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

pun si eu o poza cu al meu,sper sa nu fiu offtopic :tk apropo cam cat iti ia la 100 pe strada,si pe teren cam cat ? sunt curios ca al meu lua cam 1 mil la 70 de km :) si pe deal numai zic...ca ma saracit:( :old

 

La 100 pe strada imi ia 0, ca tot atatia km am facut pe acolo :wink:

 

In teren, cred ca mai putin conteaza benzina si mai mult 'colateralele': piese rupte, neuroni, adrenalina etc...

 

Gagaaaane, groapa cu lei e de fapt groapa cu nebuni, nu cred ca scapa vreo masina ne-modificata de acolo. Parca il aud pe GPScu urland: "Gaganeeeee, o tai, ii pun blocante si te ruuuup injectatuleeeee"

Am fost in :lr cu :old ca :dr1. A fost :ih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

Fainnnnn, foarte fain Razvane.... Cand mi-ai zis de Cherokee, nu m-am gandit si la sunetul motorului...:y, care, intr-adevar, este "Zbarlitor"..

 

Sa-l folosesti noroios:h5

"Do nothing, be nothing, say nothing ...and you will avoid criticism"

Disco 2, TD5 HSE, 02

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

Vad ca toata lumea e impresionata de sunetul motorului. Un mic secret. E sunetul tobei...lipsa.

 

Cristi, asta mai lipsea sa pomenesti si tu. Patroale. Iti dai seama ca nu o sa mai am loc in teren de Nissanisti care sa vrea sa-mi demonstreze ca Cherokee vine de la ciuruchi... Deja am un prieten fost chirochist, actual patrolist care mi-a dat maxim o luna cu americanca...

Am fost in :lr cu :old ca :dr1. A fost :ih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

sa fie intr-un ceas bun!

 

bag seama ca ai rude prin Golf:ha:

 

sunetul V8-ului, cu tobele intregi, este magnific, greu de egalat....consumul insa asijderea.

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

Da, masina cu pedigree. Fata de gunoaiele din Cernica pozele de mai sus sunt o adevarata placere... Sper sa ajung sa ma bucur si eu de niscaiva aer curat, ca daca mai iau dupa 'leii' de prin zona il duc direct la vestita groapa 'ecologica' Glina...

Am fost in :lr cu :old ca :dr1. A fost :ih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

sa fie intr-un ceas bun!

 

bag seama ca ai rude prin Golf:ha:

 

sunetul V8-ului, cu tobele intregi, este magnific, greu de egalat....consumul insa asijderea.

 

Pe noi nu ne intereseaza consumul , ne intereseaza performanta :n1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

Pe noi nu ne intereseaza consumul , ne intereseaza performanta :n1

 

pana una-alta, consumul (vostru) este sigur:ha::ha::ha:

despre performanta (a mea, desigur) mai vorbim:h5:h5peste vreo doi ani, cum a zis petre...

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

pana una-alta, consumul (vostru) este sigur:ha::ha::ha:

despre performanta (a mea, desigur) mai vorbim:h5:h5peste vreo doi ani, cum a zis petre...

 

Ti-am zis eu Cristi sa nu provoci Nissanistii! Cred ca exista un script special pe site, cand se scrie cuvantul "Patrol", toti primesc un mesaj de avertizare :hl

Am fost in :lr cu :old ca :dr1. A fost :ih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

Ti-am zis eu Cristi sa nu provoci Nissanistii! Cred ca exista un script special pe site, cand se scrie cuvantul "Patrol", toti primesc un mesaj de avertizare :hl

 

 

help de ce, razvane? pe tine unde sa te incadram? ba nissan, ba toyota, ba jeep... care e urmatoarea miscare?

 

am auzit ca tata e misto:ha::ha::ha:

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

pana una-alta, consumul (vostru) este sigur:ha::ha::ha:

despre performanta (a mea, desigur) mai vorbim:h5:h5peste vreo doi ani, cum a zis petre...

Giorgele ai devenit "ziarist". Cand ti-am zis sa te dai doi ani, era vorba despre costurile masinii in acesti doi ani. Costuri despre care tu ai zis ca sunt echivalente cu alea de la Mitsu! Sau ai tulburari de personalitate si te identifici fizic cu masina ta? Sa-ti vand un pont: cand ti se spune sa fi una cu masina...NU O LUA "AD LITERAM"!:h5

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

La cat de demential suna motorul ala cred ca nu mai dau v8-ul ala de audi.Il pastrez ca poate odata si odata o fi si el bun la ceva!Sa o stapanesti sanatos!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

help de ce, razvane? pe tine unde sa te incadram? ba nissan, ba toyota, ba jeep... care e urmatoarea miscare?

 

am auzit ca tata e misto:ha::ha::ha:

 

Exista si o constanta! ARO!

 

Deci incadreaza-ma la aroisti!

Am fost in :lr cu :old ca :dr1. A fost :ih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare