Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pret ? Cat valoreaza ?

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Pret ? Cat valoreaza ?

Domnilor intreb pt ca eu habar nu am care ar fi un pret corect pt gc 3.0 din 2008..are 109 mii km..piele volan decolorata, scaun sofer are deja o pleznitura pe piele..pierderi ulei...pe la termoflot..km sunt sigur reali..doar ca ...asta e..desi inrest masina e ingrijita..are totusi 11 ani..km putini deci frecata pe distante scurte.intreb pt ca este masina unei cunostinte si nu vreau sa ofer prea putin dar nici prea mult..sa fie corect pretul.multumesc anticipat
    asculta....intreaba... intelege... apoi raspunde ...

Domnilor..stiu clar pretul poate fi dat la o masina de multi factori...dar pe bune nu am habar ar fi un pret corect pt o masina de genul asta care pare ingrijita si cu 109 mii.km..am vazut pe net preturi de la4500(peste 260 de mii pe bord) pana la 9/10 mii..pt masini cu km aprox 100 mii pe bord..deci hai un sfat ..masina 2 prop ..ok pe la exterior ..rugina nu am vazut..pe la motor suna ok..( pierde ceva ulei sigur pe la termoflot) deci ceva de munca de dat jos..in rest masina e ok..cat e pret corect de oferit? Na in speranta ca primesc un rasp..multumesc anticipat.
    asculta....intreaba... intelege... apoi raspunde ...

Comentariu

Procesare...
    X