Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Grand cherokee 3.0 diesel, 2008

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Grand cherokee 3.0 diesel, 2008

Salutare dragi colegi,

Am luat decizia de a-mi face cadou un Jeep pentru calatorii/pescuit/munte si suflet.

Imi puteti recomanda, in partea de vest-nord vest a Bucurestiului, un mecanic bun pentru Jeep? Ma intereseaza o evaluare pentru un GC 2008, vreo 200K km, motorul diesel de 3litri si cunostintele mele ori lucreaza doar cu modelele noi, ori nu sunt specializati pe Jeep.
    Ma interesa pe langa tester, care il gasim la toti, sa poata sa imi recomande sau nu masina si cam cat costa ce trebuie inlocuit - vorbesc de bucsaraie, garnituri sau ce mai vede pe sub masina.

Masina este de Italia - am vazut-o, arata bine, am testat-o, merge bine - mai vreau sa aflu ce spune testerul si un mecanic.

Multumesc anticipat.
    Adrian

Ai rezolvat? Colegul Alin are service in zona Lujerului.A vut sau are un GC 2004,se pricep baietii la motoare mercedes si stiu cu ce se papa.
    Ps-nu retin ce nick are pe forum dar da-i un telefon -0723257448

Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.
    Dream It, Do It, Live It....

Comentariu

Postat în original de RZV Vezi post
      Ai rezolvat? Colegul Alin are service in zona Lujerului.A vut sau are un GC 2004,se pricep baietii la motoare mercedes si stiu cu ce se papa.
      Ps-nu retin ce nick are pe forum dar da-i un telefon -0723257448

Am rezolvat, nu cea de italia - am dat banii la reprezentanta si a fost totul ok asa ca am luat-o.

Comentariu

Procesare...
      X