Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

GRAND CHEROKEE V8


adipsc88

Postări Recomandate

Re: GRAND CHEROKEE V8

 

:W Sa o astapinesti sanatos si spor la modificari ca vei avea nevoie :h5

@Flow nu cred ca s-ar risca la un SOFT :ha:

Offroad Team ARO

,,ARO 244 AUTOUTILITARA" ,( AR0 320, ARO 244)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: GRAND CHEROKEE V8

 

E un fel de prezentare (masina)...

 

Si ai dedus de unde asta ?

Acum mai nou trebuie sa intuim ce vrea sa spuna lumea ?

N ar fi mai simplu ca initiatorii topicurilor sa foloseasca limba romana corecta in deplinatatea functiilor ei ?

Ce ai putea sa astepti dupa un asa post ? Comentarii de la persoane cu mintea cat o boaba sau ?

Anul trecut cand m am inscris pe forum domnul administrator max a avut binevointa sa mi atraga atentia ca posed un jeep wrangler ci nu wrengler care dintr o neatentie mi a scapat, si acum dupa circa un an apar tot felul de topicuri gen asta si cel cu troliile in cor "care ieste ca ieu sunt din iespania si am uitat limba romana" si nimenui nu i se pare nici macar jenant

Oameni buni deschideti o carte inainte sa postati pe un forum

Sunteti de ras.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: GRAND CHEROKEE V8

 

Mi se pare mie !? :T sau topicul asta seamana mai mult a vanzare

,,=====,o00o

//__l_l_,\____\,__

l_J.T\_l__l---[]lllllll[]

(o)))____(o)))-o-)))

 

Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: GRAND CHEROKEE V8

 

Eu zic sa nu mai radeti, ca la cum arata nenea cu maiou si cu pantalonii rupti...daca va scapa un dos de laba... :ha:

Nenea cu maieu', eu nu m-am ras de dvs., 'traiti, decat am zambit, care este... :P ...pentru altele, nu ma contactati :grin:

Nissan Patrol Y60 2.8, 1989

Suzuki Samurai 1.3i, 1994

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: GRAND CHEROKEE V8

 

Nici eu n-am prea inteles... ..

In final a spus ca ......."a fost masina mea si am vrut sa vi-o arat si voua".......

 

Asadar propun deschiderea unei rubrici ...."masina pe care vreau s-o am si vreau sa vi-o arat si voua"... :g

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: GRAND CHEROKEE V8

 

V-o arat si voua,asa vb la noi in banat;))) hai treci pe aici sa gusti putina tuica ;)) si atunci vei zice si tu la fel V-o =)) hai baieti ca nu m-am suparat...

 

Ar fi fost culmea ironiei dupa ce ai deschis asa topic sa te superi tot tu :ha:

 

PROPUN CU INCREDERE SA INCHIDA SAU SA STEARGA UN MODERATOR ACEST TOPIC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: GRAND CHEROKEE V8

 

domnilor nu fiti rai ca nu toti suntem profesori si oricum cui nu-i scapa cate ceva la tastatura

oricum ne-a spus in alt post ce este cu masina

de ce tot timpul cand greseste cineva trebuie sa fim rai de ce pur si simplu nu putem sa-i spunem frumos sau in cazul de fata sa intrebam ce este cu masina daca nu am inteles nu noi trebuie sa facem misto si sa fim rai ,de ce?

 

fratilor suntem in :cl ar trebui sa fim uniti :h5 nu sa ne luam la misto unul pe celalalt :P

Suzuki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: GRAND CHEROKEE V8

 

domnilor nu fiti rai .......................

..............daca nu am inteles nu noi trebuie sa facem misto si sa fim rai ,de ce?

 

Exprimarile ambigue, fara cap si coada, fara sa comunice nimic si cateodata scrise si gresit ortografic si gramatical, atrag automat misto-uri, ba chiar iritari uneori.....deci e delicat de spus cine pe cine ia la misto de fapt.....iar atentionarile mai dure au venit intotdeauna dupa un raspuns deplasat al celui in cauza.....Dar nu cred ca asta e un subiect pe care sa ne contrazicem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: GRAND CHEROKEE V8

 

oricum cred ca ar trebui sters acest topic ca nu are nici o legatura cu aceasta rubrica iar daca adi mai doreste sa ne priznte inca o data masina nu am nici o problema ... :h5 :p

Suzuki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: GRAND CHEROKEE V8

 

Nu este vorba de a fi rai

Ci doar de faptul ca genul acesta de topicuri trag forumul in jos si pe langa faptul ca nu aduc nimic nou nu au nici o noima

Mi se pare normal ca topicurile sa aiba o logica, o continuitate, ceva de invatat

Eu unul dupa ce citesc acest topic chiar nu am impresia asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: GRAND CHEROKEE V8

 

ok ar mai fi multe de spus despre aceasta tema dar nu isi are rostu :T

eu zic ca mai bine :x :x :x decat sa facem praf un topic chiar daca a fost asa de la inceput

oricum :h5 :be :2dr si sa stearga cineva topicu' asta

sa traiasca Jeep-ul :cl :h5

Suzuki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: GRAND CHEROKEE V8

 

Mersi fofiu....si chiar nah daca am gresit cu scrisu,eu nu ma uit la tastatura cand scriu si mai gresesc.imi cer scuze...puteti sa il stergeti.eu doar vroiam sa va arat ce am inainte de samy si atat.

0720059999

0756545953

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare