Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cald detinator de ZJ - niscaiva problemute

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Cald detinator de ZJ - niscaiva problemute

Multumesc pentru propunere, insa cred ca voi investi intr-o piesa SH, din pricina pretului mai mic.

Cumva acest model are acel senzor de servo-asistat care intareste directia la viteza mai mare?

Am gasit doua pompe de servo, la preturi diferite:

Una la 250 de lei, din Tg Jiu, dar cu fulia crapata - cica este de pe un '96.
    Una la 100 E, completa - de pe un '97.

Eu sper sa fie pompa de vina si nu caseta de directie.

Dupa ce sa ma uit cand iau pompa? Multumesc frumos.

Comentariu

nu cumpara pompa cu fulia carpata. Nu ai ce sa faci cu ea. Fulia nu se poate schimba.

Comentariu

Eu nu mi-as lua pompa SH. Mi-am schimbat pompa de servo acum cateva luni cu una reconditionata (de Mopar, cu garantie, ambalaj sigilat, luata de la dealer din Germania, etc) si acuma face iarasi figuri. Pentru cativa euro in plus, imi luam una noua si nu ma mai durea capul, probabil.
        “E mult mai usoara dezintegrarea unui atom decat a unei prejudecati” - Albert Einstein

Comentariu

Multumesc de raspuns. Marius, apreciez, nu stiam ca nu se poate schimba. Deci am uitat de cea ieftina...

Voi apela la cea mai scumpa, dar sper sa merite si sa fie cum trebuie.

Am intalnit si cazuri de pompa SH la 150 de lei, schimbata, care merge excelent.

ps: si fara servo, stie drumul la peste
          Fișiere atașate
          Ultima editare de Membedeep; 20.apr.2010, 16:19.

Comentariu

Procesare...
          X

Sqreen | Runtime Application Protection