Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Sfaturi achizitie Grand Cherokee 2007 3.7 Benzina


traian_m

Postări Recomandate

sunt interesat sa imi cumpar un Jeep Grand Cherokee din 2007 3.7 benzina din 2007 si vroiam sa intreb pareri despre fiabilitatea acestuia. Nu ma deranjeaza ca e motor peste 3 litri pe benzina ca pot sa-l pun pe GPL, numai ca nu stiu nimic desre model cat de fiabil este sau daca tb sa bag bani in reparatii sistematic.

 

Masina este aceasta: http://www.autovit.ro/jeep-grand-che...C25768583.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: Sfaturi achizitie Grand Cherokee 2007 3.7 Benzina

 

eu am un model....din cate zici ca vrei sati iei eu nu ma plang de masina adevaru e ca nu o am nici de foarte mult timp ....merge ok comfort dotari e ok din orice punct de vedere in afar de faptul ca nush daca ar fii ok sa o bagi pe dealuri ...in rest eu sunt multumit (bafta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

Re: Sfaturi achizitie Grand Cherokee 2007 3.7 Benzina

 

eu am un model....din cate zici ca vrei sati iei eu nu ma plang de masina adevaru e ca nu o am nici de foarte mult timp ....merge ok comfort dotari e ok din orice punct de vedere in afar de faptul ca nush daca ar fii ok sa o bagi pe dealuri ...in rest eu sunt multumit (bafta)

 

Cam cat consuma in realitate masina cu motorul acesta, m-ar interesa pe drumuri neasfaltate la o viteza asa de 60-70kmph ce consum are...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare