Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turbina Jeep GC 3000 cm3, 2007

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Turbina Jeep GC 3000 cm3, 2007

Poate m-am dezvatat eu de cautat pe site, dar nu am gasit nicun post despre reparatii turbina la Jeep (in Bucuresti).
    Ma puteti ajuta? Peste o saptamana plecam in concediu si as vrea sa repar turbina inainte de concediu.
    Multumesc frumos.

Re: Turbina Jeep GC 3000 cm3, 2007

Sunt cateva firme in bucuresti care reconditioneaza turbine si ofera si garantie de 6 luni.Mie mi-au inlocuit o turbina pe care am stricat-o eu si nu facea obiectul garantie.Daca esti interesat iti pot da nr.de tel.
    Fiecare zi trebuie trăită ca și cum ar fi ultima..
    Off-road Alyon Team

Comentariu

Multumesc frumos, intre timp am aflat de o firma in Chitila si de una in Militari, ambele ofera 1 an garantie.
      As alege Chitila, din ratiuni logistice, dar, daca are cineva vreo experienta proasta cu ei, as aprecia daca mi-ar da un mesaj privat sau ar posta aici. Multumesc frumos.

Comentariu

Salut, ai gasit service ?
        Sigur este turbina dusa ?

Comentariu

Salut, Alex.
          Defectiunea turbosuflantei a fost constatata la reprezentanta, acolo unde am si demontat-o.
          Am reparat-o in Chitila, a fost gata in aceeasi zi, cu factura-1,240 lei. Astept maine sa fie gata montajul, tot la reprezentanta si sper sa fie totul ok.

Comentariu

Salut,
            Probabil in concediu, am o rugaminte spuna-ne care au fost simptomele, cauza defectiunii, costul total.
            Cu stima Alex
            Ultima editare de Astral; 29.iul.2014, 15:26.

Comentariu

Procesare...
            X

Sqreen | Runtime Application Protection