Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Track bar la GC ZJ


ARTHUNTER

Postări Recomandate

  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: Track bar la GC ZJ

 

Nu stiu cum arata la ZJ (probabil ca la toate cu punte rigida fata), dar ce sa reconditionezi la un track bar, sau bara Panhard? Bucsile?:grin:

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Track bar la GC ZJ

 

Vezi-ti de treaba si uita de orice reconditionare de piese cel putin la Jeep si cred eu ca mai la toate masinile 4x4 offroad.

nu inteleg dece tot timpul cauti tot felul de variante ciudate,iti place sa te complici ceva de speriat.

Pentru masina ta gasesti tot felul de piese iar preturile in functie de producator sunt la fel de scumpe ca cele de Logan sau Golf.

Cel putin la motor,multi s-ar pupa sa poata sa isi cumpere piese la aceleasi preturi cu piesele de motor de Jeep benzinar.

Sunt modest din fire,toti au gipane,eu am doar JEEP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: Track bar la GC ZJ

 

Vezi-ti de treaba si uita de orice reconditionare de piese cel putin la Jeep si cred eu ca mai la toate masinile 4x4 offroad.

nu inteleg dece tot timpul cauti tot felul de variante ciudate,iti place sa te complici ceva de speriat.

Pentru masina ta gasesti tot felul de piese iar preturile in functie de producator sunt la fel de scumpe ca cele de Logan sau Golf.

Cel putin la motor,multi s-ar pupa sa poata sa isi cumpere piese la aceleasi preturi cu piesele de motor de Jeep benzinar.

Dragos,am intrebat doar de curiozitate si stiam ca existau niste baieti pr la cluj...Tot ce tine de directie si franare eu pun nou nout.

De ce intreb...pt ca de exemplu reconditionarea unui cardan este mai scumpa decat unul nou...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare