Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

WJ cu 32" ( 265/70/17) .. R A R / P O L

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• WJ cu 32" ( 265/70/17) .. R A R / P O L

Salut , pentru cei care aveti roti mai mari ( 31"-32" ) : le aveti trecute in carte/talon , politia se uita vreodata , trage pe dreapta pt asta ?
    Nu planuiesc sa merg la R A R pentru asta (3" + 265/70/17 in curand). Nu s-ar vedea usor ca e modificat jeepul .
    Cu audi m-a oprit o singura data exact pentru roti (se vede ca e masina modificata fiind mai joasa si cu jante de 18x8.5 , cele de fabrica sunt pe 17" ) si a verificat prin statie , dar degeaba ca erau tracute in carte de cand am adus-o in tara , cred ca murea de oftica ca nu a putut sa ma amendeze :))
    Multumesc!
    03 JEEP WJ 2.7 CRD Overland, vari-lok fata/spate (posesor din Feb2016)
    01 AUDI S4 B5 biturbo 500hp ASP stg3+ (posesor din 2003)

Re: WJ cu 32" ( 265/70/17) .. R A R / P O L

Eu zic ca se poate. Sunt masini cu 33 AT trecute in talon. Jeep TJ , L200, insa depinde in ce județ faci RAR ul . In Vaslui cred ca se poate dar in Suceava nu ....asa sunt ei aici...mai drepti ca Papa
    Daca stii un baiat care stie un baiat care stie un baiat care are ochii un pic mai albastri..se rezolva.

Comentariu

Re: WJ cu 32" ( 265/70/17) .. R A R / P O L

Postat în original de noroc24 Vezi post
      Eu zic ca se poate. Sunt masini cu 33 AT trecute in talon. Jeep TJ , L200, insa depinde in ce județ faci RAR ul . In Vaslui cred ca se poate dar in Suceava nu ....asa sunt ei aici...mai drepti ca Papa
      Daca stii un baiat care stie un baiat care stie un baiat care are ochii un pic mai albastri..se rezolva.
      :))) am inteles ...
      ma gandeam sa nu mai fac cunostinta cu toti baietzii astia si fac eu treaba .. sa o las asa cu speranta ca nu voi avea neplaceri.
      03 JEEP WJ 2.7 CRD Overland, vari-lok fata/spate (posesor din Feb2016)
      01 AUDI S4 B5 biturbo 500hp ASP stg3+ (posesor din 2003)

Comentariu

Procesare...
      X

Sqreen | Runtime Application Protection