Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ceasuri bord Lada Niva si update proiect

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Ceasuri bord Lada Niva si update proiect

Nu stiu cat de des se mai urmareste acest forum dar sper ca inca suficient...
    In primul rand i-am dat o noua fata masinii. Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Niva1.jpg 
Afișări:	65 
Mărime:	1,13 MB 
ID:	1317571 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Niva2.jpg 
Afișări:	33 
Mărime:	1,00 MB 
ID:	1317572inclusiv un mic "facelift" respectiv grila de urban, nu cred ca se vede foarte bine in poza. Sper sa nu fiu singurul care are acest gand, insa mai am 12 ani si sper sa intre in categoria de vehicul istoric. Mai e mult pana atunci, probabil ca va mai fi necesara o vopsire+parte de motor dar sa vedem.
    Pana atunci, cum Niva nu te lasa niciodata sa te plictisesti, am urmatoarea speta de la stat: ceasurile de bord de temperatura apei si nivelul combustibilului nu se mai ridica (decat foarte rar).
    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Ace bord.jpg 
Afișări:	36 
Mărime:	138,2 KB 
ID:	1317573
    Initial m-am gandit sa iau pe rand sondele insa observand ca intotdeauna problema apare la amadoua in acelasi timp, ma duce gandul catre bord. A mai patit cineva ceva similar, respectiv poate o masa sau o alimentare oxidata? Probabil ca nu voi scapa pana desfac dar o mica documentare inainte nu strica. De asemenea, exista cumva o placa de contacte ce se poate inlocui in spate pentru a nu ma mai chinui cu curatatul lor?

Multumesc si sper la cat mai multe Nive pe acest forum!
Procesare...
X

Sqreen | Runtime Application Protection