Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Intalnirea Niva-rilor


Liviu-San

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 356
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Intalnirea Niva-rilor

 

.//hai sa organizam ceva pe la valcea,un week-end,un gratar...o iesire...suna bine nu??:dr2

 

...nu de alta, dar bucurestiul e prea aglomerat,putin aer nu strica. Am vorbit si cu @niva cu 3 sapt in urma si a zis ca daca ne strangem e prezent oriunde:B

Editat de Land Niva Luci

Land Niva Luci

WWOC-VALCEA

X-TREME OLANESTI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea Niva-rilor

 

ideea nu e rea deloc doar ca la mine in urmatoarele 2 luni e cam nasol ca deja sunt ocupate weekendurile :)

apropo acum voi fi prin Sarata Monteoru la cupa GTC :) daca e vreunul doritor va astept plec vineri noaptea catre locatie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea Niva-rilor

 

.//hai sa organizam ceva pe la valcea,un week-end,un gratar...o iesire...suna bine nu??:dr2

 

...nu de alta, dar bucurestiul e prea aglomerat,putin aer nu strica. Am vorbit si cu @niva cu 3 sapt in urma si a zis ca daca ne strangem e prezent oriunde:B

 

NU e rau, nici cum spui, numai ca eu ma refeream la nivarii din Bucuresti,in ideea in care ne intalneam la o carciuma,intr-o seara in cursul saptamanii, sa nu ne intindem prea mult.

Daca e sa se organizeze ceva de anvergura, asta e alta treaba.Sunt deschis oricum...:dr4

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea Niva-rilor

 

Sunt sanse sa se organizeze ceva in Vilcea? Parca am chef de o iesire la munte, un vin fiert, un gratarel in natura, chestii de genul asta.

 

se intampla ceva :) e in weekend-ul viitor intalnirea aro-istilor:) daca vii cu aro est binevenit :) eu incerc sa ma strecor cu Niva printre ei :):):)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea Niva-rilor

 

Sunt sanse sa se organizeze ceva in Vilcea? Parca am chef de o iesire la munte, un vin fiert, un gratarel in natura, chestii de genul asta.

 

sunt sanse mari,dar spre sfarsitul lunii.:wink: sa stabilim o data si sa ne strangem,...nu e greu de realizat ,o sa avem parte de ploi pana prin decembrie(asa zic astia la meteo)..:grin:

Land Niva Luci

WWOC-VALCEA

X-TREME OLANESTI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea Niva-rilor

 

Eu si cu UBU raspundem PREZENT (ca pionierii pe vremuri).

Daca Luci (cu relatiile lui in zona) poate aranja si ceva cazare ... o pensiune ceva ...

Mai avem noi ceva probleme cu agregatele dar pina atunci garantam ca vor fi apte pentru lupta cu noroaiele.

Cred ca o iesire ca asta ar fi o continuare a ceea ce a realizat Ati acum 2 ani sau ... poate un nou inceput (de data asta cu dreptul).

"Terorismul nu ma ingrijoreaza.

Sint casatorit de doi ani."

Sam Kinison

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea Niva-rilor

 

Ma bucur ca cineva isi aminteste de participarea mea de anul trecut la "Impotmoliada" chiar daca prestatia mea a fost lamentabila. :ha3

Anul asta voi participa la open ca sa am o scuza daca ma voi clasa pe acelasi loc sau chiar mai rau. :ang3

Dar sa revenim la oile noastre ...

Personal ma declar de acord cu UBU desi nici week-end-ul urmator nu-i o idee rea ... 30 e zi nelucratoare iar 1 si 2 cad simbata si duminica. Ar fi o iesire cu ceva mai mult timp de "refacere".:x

"Terorismul nu ma ingrijoreaza.

Sint casatorit de doi ani."

Sam Kinison

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea Niva-rilor

 

si unde sa fie ca locatie?

?

 

Daca aduci pastrama si celebrii cirnati ma bag si eu,chiar daca nu mai am NIVA.Molanu e numai bun.

Gandirea corectã vine din experienta. Din nefericire experienta vine din gandirea gresita.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea Niva-rilor

 

si unde sa fie ca locatie?

?

 

 

la olanesti este bine?????...:old facem rost de cazare pret redus,daca nu ninge rau...avem de umblat prin "capatanii" de ne sar anvelopele:pr1

Land Niva Luci

WWOC-VALCEA

X-TREME OLANESTI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea Niva-rilor

 

la olanesti este bine?????...:old facem rost de cazare pret redus,daca nu ninge rau...avem de umblat prin "capatanii" de ne sar anvelopele:pr1

 

zau? sa ti sara tie ca esti aproape ,dar pe noi cine pui mei ne aduce pe platforma de acolo? nu mai zic de cei ce vin si de mai departe!!:grin:

eu data trecuta am zis sa ne cunoastem si sa socializam , Ati s a oferit ,avand atelierul in zona , sa ne consilieze (si chiar a facut o ,sa i dea ,,D '' sanatate )

ar merge Olanesti !

sau ne infigem spre Buzau?

Editat de teo pes
VIATA-I GREA DAR TRECE !!!:ypu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea Niva-rilor

 

Imi place ca Luci vrea la Olanesti ca e aproape de el si Teo vrea langa Buzau,ca e aproape de el:grin: Pentru mine, sincer,varianta lui Teo m-ar "coafa",pt ca....evident,este mai aproape de mine.Karol a fost de curand pe la Sarata Monteoru in recunoastere de trasee si cred ca ar fi o solutie....:x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnirea Niva-rilor

 

Eu tot nu inteleg de ce nu ne putem gindi si la ceilalti ... :uameni

Este vorba despre o intilnire la care (cel putin asa imi place sa cred) vor veni cit mai multi nivari din toata tara.

Pai si atunci nu e logic sa ne intilnim in mijlocul tarii, ca sa le fie mai usor sa ajunga si celor ce stau mai aproape de granitele acesteia ? :grin:

Am si un exemplu:

Asa cum s-a dovedit deja, nu vor lipsi (si bine fac) nivarii care au devenit posesori de alte marci, iar unul dintre acestia este DMX care vine (sper) din nordul indepartat si mai aduce si oaresce "lubrefiant" first class, fara de care nu cred ca intilnirea ar avea tot ce-i trebuie. :pr1

Eu unul ma declar intru totul de acord cu propunerea lui Luci, mai ales ca in mod sigur ne va pregati si ceva aventura pe trasee numai de el stiute. :wink:

"Terorismul nu ma ingrijoreaza.

Sint casatorit de doi ani."

Sam Kinison

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare