Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vreau un 4x4 !!! sfaturi de achizitie

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Vreau un 4x4 !!! sfaturi de achizitie

Daca mai citesti pe aici : AI DE GRIJA CATI BANI BAGI ! , CA PANA LA IARNA CARE VINE NU I RECUPEREZI! , m a pus RAR ul romanesc sa mi vand utilajul , si adeptii de ,,rece" (nu ca ce ai luat ar face ) au zis ca i mai bine !, si in afara ca se uita toate manelistele dupa masina nu am nici o bucurie in afara de lipsa grijii banilor investiti in tractor ,si mare grija cand ajungi la infernala viteza de 90km/h o sa simti BETIA VITEZEI , nu ca niva ar fi v un vagon de CFR u , dar nu ne ai spus ce inaltime ai !inainte sa te sui in ea!
    Sfat ! vinde , ia un duster 4x4 nou (nu ca ar fi v o gaselnitza !) chiar cu credit , asta pentru ca de la Prut pana la Tisa nu se mai poate cumpara marfa ruseasca !(e ieftina , acum are de toate ABS, SRS, AIR BAG uri ,discuri spate , AC u , si euro 5!, si tine mult ) .
    Nu ne asteptam sa ne mai raspunzi !
    VIATA-I GREA DAR TRECE !!!

Comentariu

Salutare!
      pot sa zic ca am primit ceva informatii utile in acest topic.
      In primul rand vreau sa spun ca de foarte mult timp sunt pasionat de Lada Niva, dar chear nimic nu stiu de aceasta masinuta. acuma am aflat ca e 4x4 permanent, cea ce nu stiu daca e neaparat bine(nu sunt "mare expert").
      In al doilea rand vreau sa va spun ca sunt membru al acestei forum de mai bine de doi ani(nu e mult dar e ceva), dar nu stiam ca trebe sa ai min. 20 de postari ca sa ai acces la mica publicitate...

Comentariu

Cele 20 postari sunt necesare pentru a avea acces la VANZARI din motive evidente pentru ca la CUMPARARI poti sa postezi imediat dupa ce ai facut 1 postare la "Prezentarea membrilor"......

....Si in astia 2 ani nu ai fost deloc curios sa vezi ce poa` sa scrie in acel Regulament ???

Comentariu

Daca tin bine minte am citit acel regulament chear cand am facut acest cont dar... se pare ca nu am tinut minte de acest detaliu.

Comentariu

am gasit pe net un anunt care suna cam asa "Lada Niva 2007, 1, 7 benzina cu tractiune integrala decuplabila"
            din cate stiu (poate nu stiu bine) niva e 4x4 permanent.
            Intrebare: sunt cumva modele la care se poate decupla fata???sau nu am inteles bine...

Comentariu

Postat în original de axel_ro81 Vezi post
              am gasit pe net un anunt care suna cam asa "Lada Niva 2007, 1, 7 benzina cu tractiune integrala decuplabila"
              din cate stiu (poate nu stiu bine) niva e 4x4 permanent.
              Intrebare: sunt cumva modele la care se poate decupla fata???sau nu am inteles bine...
              Modele de fabrica nu exista, este o optiune care se poate monta ulterior,dar nu este decuplabila in totalitate.

http://forum.club4x4.ro/showthread.p...cuplabila+niva

Ai ceva ce citit,dar te vei lamuri mai bine.

Comentariu

Procesare...
              X

Sqreen | Runtime Application Protection