Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Alternatorul nu mai incarca

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Alternatorul nu mai incarca

Well.. Eu am rezolvat altfel (sper)

Tocmai ce am cumparat de pe ebay un voltmetru analog (deh, masina e veche, sa nu sara tehnologia in ochi) care sa imi inlocuiasca ceasul din bord care oricum nu avea bec si foloseam radioul ca si ceas. Cu ocazia asta am comandat si o bricheta cu iluminare albastra (sa se potriveasca cu voltmetru)...

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Screen Shot 2014-11-25 at 3.23.17 PM.png 
Afișări:	1 
Mărime:	152,1 KB 
ID:	963872 Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	lighter.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	4,2 KB 
ID:	963873

Multumesc oricum de sfaturi... am ramas si eu de 2 ori fara baterie asa pe neanuntate. Merita toti banii (12$)!!!

Comentariu

Postat în original de harkonnen Vezi post
      Well.. Eu am rezolvat altfel (sper)

Tocmai ce am cumparat de pe ebay un voltmetru analog (deh, masina e veche, sa nu sara tehnologia in ochi) care sa imi inlocuiasca ceasul din bord care oricum nu avea bec si foloseam radioul ca si ceas. Cu ocazia asta am comandat si o bricheta cu iluminare albastra (sa se potriveasca cu voltmetru)...

[ATTACH=CONFIG]230390[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]230391[/ATTACH]

Multumesc oricum de sfaturi... am ramas si eu de 2 ori fara baterie asa pe neanuntate. Merita toti banii (12$)!!!
      Foarte frumos. La prima cautare eu am gasit un astfel de model cu suport cu tot undeva la 100 de lei si m-am gandit ca nu are rost sa investesc in acest detaliu. imi place mult modelul ales de tine. Drumuri multe fara probleme!
      You can go fast but I can go ANYWHERE!

Comentariu

Adevarul e ca e frumos ceasul :) da tot cu ac :) parca vreau sa imi scrie mie acolo ca la fraier tensiunea ca altfel nu pot sa spun exact cat este :)

Comentariu

Procesare...
        X