Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Unde gasesc Lada niva cu 4/5 usi ?

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Unde gasesc Lada niva cu 4/5 usi ?

Buna!

Am o intrebare pentru iubitorii de niva.O am pe niva mea din 88 cu care ma duc pe coclauri si mai am un volvo v50 din 2007 care binenteles este masina mea de familie.De o vreme incoace tot ma gandesc la niva cu 4 usi.As vrea sa am o singura masina si de coclauri si de familie si aceasta cred ca e perfecta.Intrebarea mea este,unde se gasesc nivele cu 4 usi de vanzare?ca eu gasesc doar noi in germania si atat,nu vinde nimeni niva cu 4 usi second-hand sau sunt foarte putine?

Re: Lada niva 4/5 usi

Eu in ultimii 8 ani nu am vazut nici macar o niva cu 4/5 usi second-hand la vinzare, in conditiile in care urmaresc periodic aceste siteuri.
    Si acum, eu zic asa:
    1) daca vrei una noua, cauta la Chisinau (e mult mai ieftina decit in Germania);
    2) sa nu te astepti sa aiba aceleasi performante cu cea in 2/3 usi.
    "Terorismul nu ma ingrijoreaza.
    Sint casatorit de doi ani."
    Sam Kinison

Comentariu

de la chisinau nu o sa poti rezolva nimic, pentru ca nu o vei putea inmatricua, ei sunt in afara ue
      blackhttp://forum.club4x4.ro/showthread.p...ht=iesire+iasi whitehttp://forum.club4x4.ro/showthread.p...ight=lada+niva

Comentariu

7Eu nici macar pe asta nu o exploatez cum ar putea fi, ideea ii ca am o casa intro zona unde drumul pana acolo si imprejurimile sunt o adevarata distractie pentru off-road, as vrea sa am o singura lada ca sa fac tot drumul pana la capat cu ea, nu sa tot mut pe bagaje si sa bag piese in doua masini, si imi place lada la nebunie e foarte tare,pana la urma cred ca o sa le vand pe amandoua si imi iau noua macar stiu o treaba.

va multumesc si va doresc drumui cat mai distractive!

Comentariu

O Niva noua cumparata din Germania ar fi excelenta, cu ideea asta cochetez si eu de ceva vreme.
          cind o sa fiu mare.....o sa-mi iau tot niva

Comentariu

Procesare...
          X

Sqreen | Runtime Application Protection