Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Sectiune LR in lucru


Postări Recomandate

Stimati utilizatori ai sectiunii LR

Incepind de miine 11.11.2010 (haha a inceput al 3 lea razboi mondial!!!) sectiunea LR va fi in lucrari de restructurare. Nu va speriati ca nu va regasiti postul vostru. Nimic mai simplu este mutat in sectiunea corespunzatoare masinii dvs. Vreti sa postati un topic nou? Folositi subsectiunea dedicata masinii la care va referiti. Pentru diverse la sectiunea Club LR.

Multumesc de intelegere sper sa rezolv cit mai repede.

Land Rover Discovery 2 V8 Automatic -Thor

Land Rover Discovery 2 Td5 Manual - Phoenix

www.lroc.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sectiune LR in lucru

 

Sa nu picati in dilema : daca e o problema de MECANICA se va posta in sectiunea MECANICA sau in rubrica marcii masinii ?

 

Asta oricum e una din dilemele forumului in general......argumentul celor care posteaza problema masinii lor in sectiunea marcii masinii argumenteaza ca ar fi specifica marcii respective......bun, dar atunci de ce mai exista sectiuni pe categorii (Mecanica, Electrica, Suspensii etc) daca tot vrem sa postam DOAR la rubrica cu marca masinii ?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sectiune LR in lucru

 

astral

cred ca e mai bine sa ramanem totusi la un anumit nivel de diversificare., ma refer doar la marca, separat fiind doar sectiunea diverse

de ce ? cred ca cineva care are un anumit tip de LR si se confrunta cu o problema este interesat sa aduca acea problema la cunostinta a cat mai multi posesori ai acelui tip.

astfel sansele celui lovit de necaz, de a afla raspunsul ori a primi cat mai multe indicatii, din care sa aleaga, cresc.

mergand pe ideea ta, sansele cuiva de as rezolva problema prin intermediul forumului scad foarte mult.

parerea mea mon cher.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sectiune LR in lucru

 

Nu e ideea mea, e doar o dilema pe care v-am recomandat-o s-o aveti in vedere......

 

Eu cred ca e bina ca in timp, fiecare discutie tehnica specifica unui anumit model de masina sa fie postat in sectiunea dedicata marcii si modelului respectiv daca ea este creeata pe forum asa cum e acum cu sectiunile Toyota si Landrover.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sectiune LR in lucru

 

Pai atunci putem incepe sa le mutam deja ?

 

Astrale, lasa moderatorii de la sectiunea LR sa isi organizeze ei treaba. Eu sa hotarasca care topicuri trebuiesc mutate si unde.

 

Noi intervenim prin rezolvarea solutiilor tehnice care tin de forum daca e cazul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sectiune LR in lucru

 

La ora 17.00 s-a terminat operatiunea "Mutarea".

Va rog sa va verificati posturile daca sunt in sectiunea care trebuie.

Daca aveti reclamatii le puneti in sectiunea de imbunatatire a sectiunii.

Land Rover Discovery 2 V8 Automatic -Thor

Land Rover Discovery 2 Td5 Manual - Phoenix

www.lroc.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare