Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Manuale de service Landrover

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Postat în original de 1qTzr Vezi post
    Te salut, imi poti trimite si mie toate manualele ce le ai pentru Freelander1? Multumesc! alexanru.c06@gmail.com
    Daca nu ai gasit in link-ul de mai sus, spune-mi exact ce te intereseaza si-ti trimit! Daca iti trimit tot, mai rau te incurc!
    It's not a "Jeep thing" it's the real thing ....LAND ROVER !

Comentariu

Ideea este ca doresc sa ma apuc de un proiect de restaurare pt LR Freelander 1. Ma gandesc ca am nevoie de fiecare informatie :)) . Ma astept ca ma masura ce avansez in lucrare, sa intapin probleme peste tot. De aceea nu pot stii ce exact sa iti cer. Multumesc! @teddybear
      Ultima editare de 1qTzr; 10.apr.2019, 17:05.

Comentariu

Postat în original de 1qTzr Vezi post
        Ideea este ca doresc sa ma apuc de un proiect de restaurare pt LR Freelander 1. Ma gandesc ca am nevoie de fiecare informatie :)) . Ma astept ca ma masura ce avansez in lucrare, sa intapin probleme peste tot. De aceea nu pot stii ce exact sa iti cer. Multumesc! @teddybear
        Pentru orice eventualitate, citeste aici:
        https://www.club4x4.ro/forum4x4/foru...-de-land-rover
        Si completeaza-ti profilul sau semnatura cu toate datele despre masina, asa cum sunt cerute acolo! Pot fi multe diferente in functie de an, transmisie si motorizare!

Comentariu

Buna pentru cine e interesat de un manual land ROVER freelander 1997 2006 am un manual luat din Anglia

Comentariu

Postat în original de feldi Vezi post
            Buna pentru cine e interesat de un manual land ROVER freelander 1997 2006 am un manual luat din Anglia
            Pentru corectitudine: acela e un manual Haynes, nu e cel de fabrica! Si nu acopera toti anii de fabricatie si toate motorizarile! Daca nu ma insel, acesta e pentru Td4 si KV6... fara facelift!

Comentariu

Procesare...
            X