Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intalnirea Anuala a Pasionatilor de Land Rover 2011 - Poze si Impresii de la Intalnire

Adună
Acest topic este închis
X
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Intalnirea Anuala a Pasionatilor de Land Rover 2011 - Poze si Impresii de la Intalnire

Abia am intrat pe usa, iar ca sa nu fac un post foarte lung, intr-un cuvant a fost SUPER!!! asa, cu bune si rele, a fost Extraordinar!
    Ma bucur ca am cunoscut OAMENI care au aceeasi pasiune cu mine, si ma bucur ca am reusit sa vad o parte din cei care sunt in "spatele" nick-urilor !

Abia astept urmatoarea intalnire!

Multumim celor care au facut posibila aceasta intalnire!

Ultima editare de mariusg; 08.mar.2012, 23:35.
    "Do nothing, be nothing, say nothing ...and you will avoid criticism"

Disco 2, TD5 HSE, 02

Intalnirea Anuala a Pasionatilor de Land Rover - Poze si Impresii de la Intalnire

Absolut totul a fost de nota 10+. Oamenii, mancarea, cazarea, distractia, traseul...ce sa mai...TOTUL.

Respectul si felicitarile mele organizatorilor care au facut posibila aceasta intalnire. Abia astept sa ne vedem la anul.

P.S.Asteptam sa aju Imi pare rau ca am fost destept si am venit cu aparatul descarcat, dar am vazut foarte multe alte aparate si camere de filmat. nga toata lumea acasa si sa posteze aici ce au filmat/pozat.

Cu respect,
    Traian
    Land Rover Discovery 2 TD5 '99
    Land Rover Discovery 2 V8 2002 - In curs de dezmembrare
    Range Rover p38 2,5 - 1995 - Nume de cod: Game Over

Comentariu

Re: Intilnirea anuala a pasionatilor de Land Rover 2011

Foarte fain! (foto: Aproape toti / Marius / Eugen / Nick)
      Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	coloana.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	70,4 KB 
ID:	867510Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	marius.jpg 
Mărime:	92,2 KB 
ID:	867507Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	eugen.jpg 
Mărime:	100,6 KB 
ID:	867509Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	nick.jpg 
Mărime:	109,9 KB 
ID:	867508

/!\ RUGAMINTE /!\ : Sa ajunga pozele de la cei ce au facut poze/filmulete cu masinutele la MariusG ca apoi sa facem o selectie in limita spatiului (DVD) si sa impartim DVD-ul tuturor.
      Ultima editare de BlackLord; 08.mai.2011, 19:04.
      Land Rover Freelander 1.8i 86KW (117HP) - Silver Edition MY01

Comentariu

Re: Intalnirea Anuala a Pasionatilor de Land Rover - Poze si Impresii de la Intalnire

O intalnire exceptionala. Pe langa locatie, cazare, masa, traseu, excelent alese (felicitari Marius ), oamenii pe care i-am cunoscut au fost minunati. Sunt mandru ca fac parte din aceasta comunitate. Singurul lucru pe care-l regret este ca s-a terminat prea repede.
        LAND ROVER FREELANDER 2,0 TD4 - de toata ziua.
        TOYOTA LANDCRUISER 95 3.0 D-4D - de ture.

Comentariu

Re: Intalnirea Anuala a Pasionatilor de Land Rover - Poze si Impresii de la Intalnire

Cateva poze de pe traseu:Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Plecarea.JPG 
Mărime:	17,1 KB 
ID:	867515Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Pe traseu1.JPG 
Mărime:	17,5 KB 
ID:	867512Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Pe traseu2.JPG 
Mărime:	14,5 KB 
ID:	867513Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Pe traseu3.JPG 
Mărime:	14,7 KB 
ID:	867514
          Ultima editare de MirceaMS; 08.mai.2011, 20:48.
          LAND ROVER FREELANDER 2,0 TD4 - de toata ziua.
          TOYOTA LANDCRUISER 95 3.0 D-4D - de ture.

Comentariu

Multumesc mult tuturor pentru o intalnire asa de frumoasa!

Mai jos este track-ul GPS pe care l-am parcurs cu totii.
            Are toate informatiile in el: ora/minut, pozitie GPS, altitudine, etc.
            110507_LR_SIGHISOARA.zip

Comentariu

Felicitari organizatorilor,felicitari participantilor si celor care s-au gandit si la noi,sa ne puna cateva atasamente si poze;
              (LE.atasamentele nu merg la mine!)
              Este un inceput mai mult decat promitator!
              Poate,data viitoare o sa reusesc sa ma alatur voua!
              Inca odata felicitari tuturor!
              Meritati!
              Range Rover Sport TDV6
              Fiat 500,2012

Comentariu

in ordinea numerelor de pe tricou: Marius/Ionut/Doru/KYK - cand va face Marius DVD-urile intalnirii, le vom include pe toate. Poze din traseu, maine - poimaine, cand gasesc cardul celalalt in haosul din masina.

Pana una alta, as vrea sa ii multumesc lui Marius pentru initiativa si sa mentionez inca o data ca a fost una dintre iesirile la care totul a fost exact asa cum trebuie. Oameni, locuri, masini, mancare, cazare - excelent.

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	main 6 copy.jpg 
Mărime:	185,2 KB 
ID:	867518Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	main 7 copy.jpg 
Mărime:	178,6 KB 
ID:	867519Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	main 8 copy.jpg 
Mărime:	162,1 KB 
ID:	867517Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	main 5 copy.jpg 
Mărime:	210,4 KB 
ID:	867516
                Ultima editare de Radu; 08.mai.2011, 21:15.
                I am planning to live forever. So far, so good.
                www.tudoroiu.com

Comentariu

Cum spunea si Bogdan, a fost foarte placut sa ne cunoastem mai indeaproape. O buna parte din nick-urile de pe forum au capatat nume si chip. Lumea Land Rover m-a impresionat profund si m-a facut sa ma simt mandru de faptul ca am reusit sa fiu acolo, alaturi de voi.
                  In alta ordine de idei. Organizarea evenimentului a fost o reusita si vreau sa-i mai multumesc lui Marius inca o data pentru efortul depus. Multumesc Marius!!
                  Sky.
                  Sky

Comentariu

Domnilor asa cum am scris si in incheierea celuilalt topic, EU VA MULTUMESC VOUA PENTRU PARTICIPARE.
                    Am rugamintea sa-mi parvina orice film/poza despre acest eveniment.
                    Voi face 25 dvd-uri dedicate acestei intilniri. (25 masini participante) cu un mixaj din ele.
                    Urmeaza sa descarc si eu pozele din aparatul sotiei si camera on bord.

Later edit:

Poza emblematica a acestei prime intilniri LRClick pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Poza primei intilniri LR.jpg 
Mărime:	35,1 KB 
ID:	867525
                    Ultima editare de mariusg; 08.mai.2011, 22:23.
                    Land Rover Discovery 2 V8 Automatic -Thor
                    Land Rover Discovery 2 Td5 Manual - Phoenix
                    www.lroc.ro

Comentariu

Bravo,frumoase poze,felicitari tuturor si la tot mai multe.
                      Aseara in Tm aveam in fata masina 95 tyo si am vazut emblema cu Sighisoara.
                      Marius trimite-mi adresa ta de mail/mes.
                      Inca o data felicitari.
                      Captiva 4x4 2.0 VCDI
                      Freelander 2.0 DIESEL
                      Logan Pickup 1.5 DCI

Comentariu

Nu mai am ce sa zic in plus fata de ce s-a spus pana acum decat ca ma bucur ca v-am cunoscut, sunteti "misto " cu totii !!!! Dupa cum am spus si acolo , poate am putea face o intalnire mare anuala ca aceasta si altele mai "mici" trimestriale , insa ma indoiesc ca ar putea fi mai mici.

Nu in ultimul rand - Multumesc Marius!
                        LAND ROVER DISCOVERY I 200TDI an 1993
                        LAND ROVER DISCOVERY 4 SDVT 3.0 HSE an 2011 - de vanzare

Comentariu

Postat în original de Cristian S. Vezi post
                          Bravo,frumoase poze,felicitari tuturor si la tot mai multe.
                          Aseara in Tm aveam in fata masina 95 tyo si am vazut emblema cu Sighisoara.
                          Marius trimite-mi adresa ta de mail/mes.
                          Inca o data felicitari.
                          Pacat ca noroiul de pe camp s-a spalat pana am ajuns in Timisoara.

Faina intalnire. Felicitari Marius pentru evenimentul extraordinar.
                          VW Typ 3, 1966
                          LR Go Beyond Tough Phone IP68
                          http://www.lroc.ro

Comentariu

Foarte frumos evenimentul, locatia si organizarea !
                            Mi-au placut comunitatea, oamenii de calitate intalniti si pasiunea.

La mai multe si felicitari tuturor celor implicati in organizare .

Marius, jos palaria !
                            DEFENDER 110 Pickup
                            www.lroc.ro

Comentariu

Super intalnirea!
                              A iesit mai bine decat indrazneam sa sper!
                              Felicitari organizatorilor si participantilor.
                              Acum,pentru ca exista un precedent,haideti sa pregatim urmatoarea intalnire - trimestriala!
                              Cred ca acum ne putem organiza intr-un club cu personalitate juridica si sa promovam acest brand - Intalnirea Anuala Sighisoara.
                              Discovery 4 2010
                              Discovery 2 2000
                              Defender 90 1997

Comentariu

Procesare...
                              X