Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intalnirea Anuala a Pasionatilor de Land Rover 2011 - Poze si Impresii de la Intalnire

Adună
Acest topic este închis
X
Acesta este un topic important.
X
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Intalnirea Anuala a Pasionatilor de Land Rover - Poze si Impresii de la Intalnire

felicitari pentru initiativa.
    nu prea inteleg cum vreti sa puneti 10 giga pe un DVD, dar daca aveti nevoie de ajutor pe partea de editare material, astept un PM. cel mai simplu mi se pare ca fiecare participant sa vina cu un stick si sa-si ia materialul brut din care sa-si selecteze ce i se pare interesant.
    anyway, daca pot ajuta cu ceva pe partea de 10 giga, dati-mi de veste pe pm.

Comentariu

Re: Intalnirea Anuala a Pasionatilor de Land Rover - Poze si Impresii de la Intalnire

Postat în original de bogthebat Vezi post
      In sfarsit au ajuns!!!!.

PS. din cand in cand simteam io ceva cand ma intorceam cu spatele....

O fi fost de la mine.Eu am dat cateva tignale pe care le-ai priceput dar te-ai facut ca nu le intelegi. Cand mi-ai aratat si pantalonii sotiei tale .....m-am calmat.
      LAND ROVER DISCOVERY I 200TDI an 1993
      LAND ROVER DISCOVERY 4 SDVT 3.0 HSE an 2011 - de vanzare

Comentariu

Postat în original de thx Vezi post
        O fi fost de la mine.Eu am dat cateva tignale pe care le-ai priceput dar te-ai facut ca nu le intelegi. Cand mi-ai aratat si pantalonii sotiei tale .....m-am calmat.
        Cosmine, tu mi-ai zis ce, tignale.....
        "Do nothing, be nothing, say nothing ...and you will avoid criticism"

Disco 2, TD5 HSE, 02

Comentariu

Postat în original de tch Vezi post
          felicitari pentru initiativa.
          nu prea inteleg cum vreti sa puneti 10 giga pe un DVD, dar daca aveti nevoie de ajutor pe partea de editare material, astept un PM. cel mai simplu mi se pare ca fiecare participant sa vina cu un stick si sa-si ia materialul brut din care sa-si selecteze ce i se pare interesant.
          anyway, daca pot ajuta cu ceva pe partea de 10 giga, dati-mi de veste pe pm.
          Se va face foarte probabil un triaj al fotografiilor si precum si o optimizare la dimensiuni. Varianta finala a filmului va fi si ea gata, foarte curand.

Numai bine,
          R.
          I am planning to live forever. So far, so good.
          www.tudoroiu.com

Comentariu

Incepand de miine 21.06.2011 incepe distribuirea dvd-ului intilnirii. Miine vor pleca dvd-urile spre cei din tara (Sky te rog contacteaza-ma ca nu am adresa ta). Cei din Bucuresti le vor primi personal pana joi sau joi la intilnirea din Bucuresti.
            Scuze pentru intirziere dar atit am putut sa facem. Multumesc Radu si Alex.
            Land Rover Discovery 2 V8 Automatic -Thor
            Land Rover Discovery 2 Td5 Manual - Phoenix
            www.lroc.ro

Comentariu

Multe multumiri Radu si Alex pentru efortul depus. Si eu si fetele mele abia asteptam sa vizionam DVD-ul sa ne amintim de clipele minunate de la Danes. Mersi, Marius asteptam curierul cu nerabdare.
              LAND ROVER FREELANDER 2,0 TD4 - de toata ziua.
              TOYOTA LANDCRUISER 95 3.0 D-4D - de ture.

Comentariu

A ajuns DVD-ul !!! Saru`mana pentru efortul depus de toti cei care au fost implicati, indiferent de etapele procesului de: creatie (filmari,poze), adunare de inregistrari, montaj sau expeditie. A iesit un lucru frumos pentru care va multumesc. Place de asemenea playlist- ul, precum si ideea cu insertia de poze intre filmari. Cu plecaciune...Sky
                Sky

Comentariu

Am vizionat aseara DVD-ul si am fost foarte placut impresionati!Felicitari tuturor celor care s-au implicat in realizarea lui si multumim pentru tot!

Comentariu

A ajuns DVD-ul si la Constanta.
                    Multumim mult pentru eforturi si pentru clipele placute petrecute impreuna!

Comentariu

Aceste lucruri ne bucura :) Vizionare placuta.

Numai bine,
                      R.
                      I am planning to live forever. So far, so good.
                      www.tudoroiu.com

Comentariu

Procesare...
                      X