Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Banci pt Defender


Anonymus

Postări Recomandate

Am cumparat prin internet doua banca pt Defender 110 (vezi topic Defender din Odorhei), spate. A sosit astazi, si culmea culmelor, este mai mic cu cca 40 de cm, decat trebuia. La verificare (insemnand, ca stau ore intregi in fata netului), am observat, ca ar fi trebuit sa comand cu 3 persoane. Acuma intrebarea: un Defender 110 Station Wagon cate locuri are... b) la ce este bun banca cu 2 persoane?, c) ce se poate face cu aceste banci?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Banci pt Defender

 

depinde de anul de fabricatie, teoretic sunt 2 banci a cate 2 pers / parte deci 9 locuri in total.

si da cand le vezi ti se par mai mici....asta zic fara sa vad ce ai tu de fapt .pune poze dar 99% ca sunt cele corecte

Editat de tdanys
isuzu trooper, lada niva,defender TD5, defender Td4, ZIL 131, LC 120
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Banci pt Defender

 

Am cumparat prin internet doua banca pt Defender 110 (vezi topic Defender din Odorhei), spate. A sosit astazi, si culmea culmelor, este mai mic cu cca 40 de cm, decat trebuia. La verificare (insemnand, ca stau ore intregi in fata netului), am observat, ca ar fi trebuit sa comand cu 3 persoane. Acuma intrebarea: un Defender 110 Station Wagon cate locuri are... b) la ce este bun banca cu 2 persoane?, c) ce se poate face cu aceste banci?

 

cred ca ai comandat banca de defender 90.

ce poti face ? le adaptezi sau le vinzi ...

DEFENDER 110 Pickup

http://www.lroc.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Banci pt Defender

 

cred ca ai comandat banca de defender 90.

ce poti face ? le adaptezi sau le vinzi ...

 

Eu am 90 , cred ca banca de 110 e la fel cu cea de 90 , poate asa sunt , mai scurte decat locul, cel putin la mine asa e , ramane un spatiu gol in fata si in spate . De fapt sunt 2 locuri cam mic , pentru copii.

Defender 90 TD5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Banci pt Defender

 

In spate am centura de siguranta pt 3 persoane, adica 6. Noapte asta am stat la net, si undeva am gasit un post, unde scrie... ca in unele Defendere (Country Station Wagon...?) sunt 11 locuri. In talonul masinii este scris 9 persoane. Oricum, astazi o sa fac niste poze, si o sa vedem impreuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Banci pt Defender

 

Pt mine trebuie sa fie ori 110 ori 120 cm. As fi foarte fericit, daca va potrivi la mine... si daca vinzi...:grin:.

 

eu la mine nu mai pricep nimic, cine cui vinde ? la banci de 90 sau la 110 ?

eu cumpar de 90 dar nu vinde la 110 , dar nici potriveste .

interes banci 90 .

DEFENDER 110 Pickup

http://www.lroc.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare